Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Parkoviště

 

Motel Vojkovice

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Nabízíme ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paťanka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostel Rajská zahrada

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Jedině u nás si zajistíte komfortní ubytování ve velmi příjemném prostředí. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! U nás můžete využít levné ubytování. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Zajišťujeme pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Prokopka

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme školní skupiny. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vysočanský pivovar

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Rádi ubytujeme školní skupiny. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ubytování

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bejčkův mlýn

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Pro hosty je připravena i společenská místnost. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U lesa

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Zádrapa - Apartmánový dům Bílý Kříž

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabídneme vám veškerý komfort našeho oblíbeného rekreačního střediska. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Stonawská - Apartmán u Turka

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku