Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bazén

 

Grand Residence, s.r.o.

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A. V. Pension Praha

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL CHODOV

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Možnost přistýlky jistě oceníte. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kašných

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ v ČR

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Stravování je u nás také možné zajistit. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bejčkův mlýn

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Pro hosty je připravena i společenská místnost. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Zádrapa - Apartmánový dům Bílý Kříž

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabídneme vám veškerý komfort našeho oblíbeného rekreačního střediska. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Stonawská - Apartmán u Turka

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Tomáš Schenk, ubytování

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Kozárovi, ubytování Adršpach

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku