Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

 

H+M Pension

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. U nás si můžete zajistit kvalitní levné ubytování. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Vojkovice

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Nabízíme ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand Residence, s.r.o.

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Orchid

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion U Hájků

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA HOTELS, a.s.

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paťanka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

100 TOP hotely České republiky

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostel Rajská zahrada

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Jedině u nás si zajistíte komfortní ubytování ve velmi příjemném prostředí. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! U nás můžete využít levné ubytování. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Zajišťujeme pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ubytování-alfa.cz, s.r.o.

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku