Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sauna

 

HOTEL CHODOV

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Možnost přistýlky jistě oceníte. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Prokopka

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme školní skupiny. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kašných

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ v ČR

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Stravování je u nás také možné zajistit. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sporthotel KURZOVNÍ

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Přijeďte k nám na skvělou rodinnou rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a regenerační centrum Solnička

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bejčkův mlýn

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Pro hosty je připravena i společenská místnost. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Černého čápa

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Zádrapa - Apartmánový dům Bílý Kříž

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabídneme vám veškerý komfort našeho oblíbeného rekreačního střediska. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Indra, ubytování v soukromí

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku