Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Restaurace

 

H+M Pension

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. U nás si můžete zajistit kvalitní levné ubytování. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Vojkovice

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Nabízíme ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion U Hájků

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paťanka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

100 TOP hotely České republiky

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostel Rajská zahrada

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Jedině u nás si zajistíte komfortní ubytování ve velmi příjemném prostředí. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! U nás můžete využít levné ubytování. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Zajišťujeme pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL CHODOV

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Možnost přistýlky jistě oceníte. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vysočanský pivovar

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Rádi ubytujeme školní skupiny. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Hotels Online

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Merlin

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku