Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Snídaně

 

H+M Pension

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. U nás si můžete zajistit kvalitní levné ubytování. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion U Hájků

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paťanka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A. V. Pension Praha

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL CHODOV

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Možnost přistýlky jistě oceníte. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Merlin

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion - U Chodského Hradu

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotely V Praze

Naše firma zajišťuje ubytování. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Naše chalupy si jistě zamilujete. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Kozárovi, ubytování Adršpach

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ondráš z Beskyd

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Pronajímáme také apartmány. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku