Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gril

 

Penzion Paťanka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kašných

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Černého čápa

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Stonawská - Apartmán u Turka

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Richard Kohut - Apartmány u tenisového kurtu

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Zabýváme se provozem kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Tomáš Schenk, ubytování

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Kozárovi, ubytování Adršpach

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Ludmila Šimková

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ondráš z Beskyd

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Pronajímáme také apartmány. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MARTA

Využijte naší možnosti ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Navštívit můžete i náš pěkný bar. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Využijte možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku