Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lyžování

 

Ubytování Jeseníky Kubeš

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. V rámci našich ubytovacích služeb vás ohromí bar. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Zádrapa - Apartmánový dům Bílý Kříž

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabídneme vám veškerý komfort našeho oblíbeného rekreačního střediska. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dominik Šotkovský - EL. MARK - Ubytování Ve Dvoře

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Stravování vám rádi zajistíme v naší zavedené kuchyni. Přijďte také do našeho zavedeného baru. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Našim klientům poskytujeme možnost využívat lednici. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. Milovníci lyžování si u nás přijdou na své. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Čertův hrádek

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agropenzion POD LYSOU HOROU

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. V našem ubytovacím objektu je hostům zpřístupněn kuchyňský kout. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Svým hostům nabízíme i bazén. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Smaragd

Využijte našeho pohodlného ubytování. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ve volných chvílím u nás můžete využívat krytý bazén. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rejvíz

Zabýváme se různými typy ubytování. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. U nás si užijete i pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotýlek u Pekina

Zařídíme pro Vás ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vitězslav Stavař - Horská chata Soliter

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Ubytujte se v našem krásném kempu. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. K ubytování je možné využít i chalupy. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kamzík

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Zabýváme se provozem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku