Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Golf

 

Penzion Karlův Most

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotýlek u Pekina

Zařídíme pro Vás ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Maciga

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Pěkný krytý bazén v našem objektu hosté rádi využívají. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Podťatém

Vyzkoušejte naše ubytování. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Silvestr Mikuláštík - Chata BÚŘOV

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Když na chalupu, tak jedině k nám. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jokk, s.r.o.

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Teplice

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Naše ubytování zahrnuje i možnost zahrát si golf. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Villa Gloria

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Příznivci cyklistiky si mohou vybrat vhodné kolo v půjčovně. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Naše ubytování zahrnuje i možnost zahrát si golf. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Větrný vrch, s.r.o.

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Vyzkoušejte naše animační programy. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Bělka

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. U nás máme velký výběr wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku