Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion

 

H+M Pension

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. U nás si můžete zajistit kvalitní levné ubytování. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Orchid

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion U Hájků

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paťanka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A. V. Pension Praha

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HLEDEJ-UBYTOVÁNÍ.cz

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. V našem kempu si dovolenou jistě užijete. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Hotels Online

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balbín Hotel

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kašných

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SENIOR PARK služby pro seniory

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku