Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytování

 

Daniela Donna, s.r.o.

Přinášíme také služby turistům. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty. Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti služeb pro turisty. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Využijte toho, že vám nabízíme opravdu komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Průvodcovské služby & Business Welcome Service

Turistům nabízíme naše spolehlivé služby. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Nabízíme turistické služby podle přání klienta. Dále máme v nabídce předprodej vstupenek. Využijte naše spolehlivé služby na ubytování. Na základě Vašich požadavků pro vás vybereme ty nejzajímavější výlety. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Poskytujeme služby v italském jazyce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Premiant City Tour, s.r.o.

Na požádání zajistíme služby turistům. U nás se dozvíte vše potřebné i v německém jazyce. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. Poskytujeme služby v italském jazyce. Nabízíme francouzské překlady. Zajistíme vám zajímavé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Ondruš

Služby, které nabízíme turistům, zaručeně oceníte. Zprostředkováváme prodej vstupenek na různá představení. Zaměřujeme se na porovnání nabídek s ubytováním. Poskytujeme možnost pořádání výletů. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky. Náš personál hovoří výborně italsky. Díky nám můžete zjistit potřebné informace i v ruštině. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

All-Prague-Tours, s.r.o.

Na požádání zajistíme služby turistům. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka. Umíme výborně německy. Nabízíme turistické služby podle přání klienta. Využijte naše služby, v rámci kterých poskytujeme také vstupenky. Poskytujeme také skvělé ubytování. Nabízíme úžasné výlety. Domluvíme se výborně francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jeseníky - Turisticko informační portál

Pro zákazníky naší společnosti jsme připravili širokou nabídku zaměřenou na poskytování služeb turistům. Poskytujeme služby i pro německy mluvící turisty. Náš proškolený personál poskytuje služby i anglicky. S námi se můžete kdekoli domluvit i česky. Pro rusky mluvící turisty poskytujeme plný rozsah služeb. Kromě dalších světových jazyků se s námi domluvíte i italsky. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Pomůžeme Vám při výběru toho nejlepšího výletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IAESTE České republiky

Nabídneme Vám zajištění služeb turistům. Snažíme se, aby byl každý turista s našimi službami maximálně spokojený. Známe přání turistů a snažíme se je plnit. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Zajistíme vám komfortní ubytování přímo u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maximatour, spol. s r.o.

Naše služby přijdou vhod všem turistům. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Kvalita a výhodná cena v rámci služeb pro turisty jsou u nás vždy na prvním místě. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb pro turisty. Kvalitní ubytování pro všechny naše hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BVV FAIR TRAVEL, s.r.o.

Na pobočce naší společnosti, která se věnuje poskytování služeb turistům, čeká na zákazníky příjemný a vždy ochotný personál. Maximálně kvalitní služby turistům. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování. Nabízíme vstupenky na různé akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MORAVIA CONTACT, spol. s r.o.

Vyzkoušejte naši nabídku služeb turistům. Využijte naše kvalitní služby turistům. Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti služeb pro turisty. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. V rámce služeb pro turisty zařizujeme i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku