Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Výlety

 

ASPECT GROUP, s.r.o.

Zaručujeme Vám spokojenost s našimi službami turistům. Náš personál umí plynule německy. S námi se domluvíte anglicky. U nás se domluvíte vždy i česky. Nabízíme služby v ruském jazyce. Jsme schopni zajistit výlety pro skupiny v různých světových jazycích, např. italsky. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Michal Bulička

Spolehněte se na naše služby pro turisty. Veškerá komunikace s námi může probíhat v cizích jazycích, takže i v němčině. Výborně ovládáme anglický jazyk. Všechny informace od nás vždy sdělujeme srozumitelně a česky. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Mezi naše další služby patří i možnost překladu do italštiny. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. Pořádáme výlety na zajímavá místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Dana Kratochvílová, průvodnické služby

Pro turisty jsme připravili kvalitní služby. Nabízíme profesionální služby v oblasti průvodcovských služeb. Naše výlety si opravdu užijete. Domluvíme se výborně francouzsky. Italsky se u nás zaručeně domluvíte. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. Naše kompletní služby jsou k dispozici i anglicky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GTS ALIVE, s.r.o.

Naše služby přijdou vhod všem turistům. S námi se domluvíte i v němčině. Chcete-li se s někým domluvit anglicky, můžete nás požádat o pomoc. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. Díky nám můžete zjistit potřebné informace i v ruštině. Náš personál hovoří výborně italsky. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Trkalová - Průvodce

Můžeme pro Vás zajistit služby turistům. Náš personál umí plynule německy. Sháníte-li anglicky mluvící personál poskytující služby turistům, obraťte se na nás. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. U nás se domluvíte i rusky. Poskytujeme služby v italském jazyce. Naše služby vám ochotně přeložíme do francouzštiny. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Dvořáková, průvodce

Zajišťujeme služby turistům. Nabízíme průvodcovské služby historickými místy. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety. Jsme schopni zajistit prohlídky ve francouzštině. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Iva Svobodová, turistické služby

Zajistěte si u nás služby turistům. Náš personál umí dokonale německy. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Italsky se u nás zaručeně domluvíte. Poskytneme průvodce hovořícího francouzsky. Na naše výlety nezapomenete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Pehe, průvodcovské služby

Pro turisty jsme připravili kvalitní služby. S námi se domluvíte i v němčině. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky. U nás nebudete mít problém domluvit se česky. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Dorozumíte se u nás i italsky. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. Pomůžeme Vám při výběru toho nejlepšího výletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Nováková-Průvodce

Využijte naše služby pro turisty. Náš personál umí dokonale německy. Obraťte se na náš anglicky hovořící personál. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. U nás se domluvíte i rusky. Kromě dalších světových jazyků se s námi domluvíte i italsky. Pro turisty nabízíme služby francouzsky hovořícího překladatele. Nabízíme různé výlety, na které budete rádi vzpomínat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Pelánková

Nabídneme Vám zajištění služeb turistům. S námi se domluvíte i v němčině. Mluvíte-li jakoukoliv řečí, u nás se vždy domluvíte anglicky. Všechny služby nabízíme také česky. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. Jsme schopni zajistit prohlídky ve francouzštině. Zajišťujeme zajímavé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku