Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Diskotéky

 

Jeskynní restaurant PRAVĚK

Naše restaurační služby jsou připraveny pro vás. Neváhejte využít naší bohaté nabídky lahodných jídel. V naší restauraci můžete využít i automaty. Uspořádáme pro vás diskotéku. V naší restauraci pro Vás máme přichystány třeba i šipky. Přijďte ochutnat také naše výborná vína. Využijte služby našeho baru. V naší restauraci se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

restaurace U tří soudků

Pro zákazníky jsme v prostorách, kde provozujeme restaurační služby, připravili příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Nabízíme výborné jídlo, které uspokojí chutě každého strávníka. Připravíme Vám nápoje na přání. Součástí naší provozovny je i prostor s automaty. Na programu máme také diskotéky. V naší restauraci můžete vyzkoušet i šipky. V naší nabídce nechybí tradiční pivo. Máme pro vás připraven bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant Sedm krasavic

Nabídneme Vám také zajištění restauračních služeb. Přijďte si k nám vychutnat naše výborné nápoje. Součástí naší nabídky je česká kuchyně. Připravili jsme pro vás bohatý bar. Přijďte ochutnat také naše výborná vína. V naší restauraci můžete vyzkoušet i šipky. Dorazte na naši super diskotéku. V naší restauraci jsou pro Vás připraveny i automaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub cestovatelů - restaurace

Jsme firma, která má nejlepší restaurační služby na trhu. V oblasti restauračních služeb nabízíme jen tu nejvyšší kvalitu. V naší provozovně naleznete také automaty. Uspořádáme pro vás diskotéku. V naší restauraci pro Vás máme přichystány třeba i šipky. Užijte si posezení na našem baru. Navštivte naší restauraci a nebudete litovat. U nás můžete využít ubytování za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

El Emir - restaurace

Nabízíme kvalitní restaurační služby. Nabídneme vám pokrmy vždy z čerstvých surovin. Máme pro vás bohatou nabídku nápojů. Rádi Vám nabízíme k posezení prostředí naší restaurace. V naší restauraci můžete využít i šipky. Zajišťujeme také diskotéky. Proč si nezahrát třeba automaty?.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blue Lipno Restaurant

Můžete využít mimo jiné restaurační služby naší firmy. Rádi vám nabídneme hotová jídla, ale i speciality. Vyzkoušejte naše skvělé nápoje. Zabavte se hrou na automatech. Zajišťujeme také diskotéky. V naší restauraci můžete využít i šipky. V naší restauraci je pro Vás připraven i bowling. Na našem baru se vám bude příjemně sedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RANA - Pakistani Restaurant

Využijte u nás také restaurační služby. Naše jídlo je připraveno z vysoce kvalitních ingrediencí. Ochutnejte speciality našeho baru. V naší restauraci můžete využít i šipky. Užijte si zábavu u nás na diskotéce. Proč si nezahrát třeba automaty?

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant Marina

Rádi nabízíme možnost využití našich zavedených restauračních služeb. Nabízíme neomezené posezení pro kuřáky. V naší restauraci máte vyhrazeny i nekuřácké prostory. Neváhejte navštívit naši skvělou restauraci. Zaručeně oceníte náš bohatý bar. Zveme Vás k posezení v prostředí naší pizzerie. V naší restauraci jsou pro Vás připraveny i šipky. Přijďte se odvázat na naši diskotéku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Řeháková

Naše společnost, která provozuje restaurační služby, pro zákazníky připravila příjemné posezení a kvalitní kuchyni. Nabízíme ubytování dětí s výraznou slevou. K dispozici u nás máte kavárnu s bezbariérovým přístupem. Připravíme vše pro Vaše posezení v naší restauraci. Na našem baru si užijete. V naší restauraci je Vám k dispozici i bowling. V naší restauraci pro Vás máme přichystány třeba i šipky. Dorazte na naši super diskotéku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaplin Pub

K dispozici jsou vám také naše restaurační služby. Vyzkoušejte naše hrací automaty. Pořádáme také diskotéky. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i šipky. Pochutnejte si v naší restauraci. Nabízíme příjemné posezení v nekuřáckém provedení. Nabízíme služby kuřácké restaurace. U nás je Vám k dispozici i zahrádka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku