Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rozvoz

 

Tandoor

Zákazníci si oblíbili náš podnik, protože vědí, že restaurační služby provozujeme s nadšením a ve vysoké kvalitě. Kvalitní čerstvé suroviny jsou základem naší špičkové kuchyně. Vyznačujeme se výborným a kvalitním jídlem. V rámci restauračních služeb nabízíme různé občerstvení. Kvalita našich služeb je pro nás opravdu důležitá. V naší restauraci je k dostání kvalitní vegetariánská kuchyně. Ještě jste nezkusili naše automaty? Uspořádáme pro vás diskotéku. Nabízíme Vám také zajištění rozvozu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Einsteina

Naše firma je zaměřená na provoz restauračních služeb. Kvalita našich služeb je ověřena mnoha spokojenými zákazníky. Ještě jste nezkusili naše automaty? Zatančit si můžete na naší diskotéce. Využijte také možnosti zajištění rozvozu. V naší restauraci můžete vyzkoušet i kulečník. V naší restauraci pro Vás máme přichystány třeba i šipky. Ochutnejte speciality našeho baru. Rádi Vám poskytneme prostředí naší restaurace pro jakoukoli příležitost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostinec u Rudyho

Restaurační služby v té nejvyšší kvalitě. Jídla z naší restaurace vám určitě zachutnají. Když budete mít dlouhou chvíli, zahrajte si automaty. Své hosty zveme také na diskotéky. Zajišťujeme také rozvoz. V naší restauraci pro Vás máme přichystány třeba i šipky. Využijte náš bar. Vyzkoušejte naši skvělou restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace KD Vysoká Libeň

Naše společnost nabízí vynikající restaurační služby. Zveme Vás k ochutnání našich výborných jídel. V naší restauraci připravujeme chutné nápoje dle požadavků zákazníka. K nám můžete přijít také na zmrzlinu. Proč si nezahrát třeba automaty? Pořádáme oblíbené diskotéky. Nabízíme Vám také možnost rozvozu jídel. V naší restauraci můžete využít i šipky. Využijte naši nabídku na kvalitní tradiční pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Evelína

Rádi Vám poskytneme restaurační služby. U nás najdete pouze čerstvé suroviny. Naše občerstvení vám zažene hlad. V naší restauraci Vám připravíme vynikající jídla dle Vašich požadavků. Ochutnejte některý z vynikajících dortů. Zajistíme pro Vás i rozvoz jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Kuželna

Naše firma poskytuje také restaurační služby. Z naší nabídky nápojů budete příjemně překvapeni. U nás v restauraci vám připravíme jídlo, na kterém si pochutnáte. Rádi Vám nabídneme bohatý výběr alkoholických nápojů. Nabízíme nealkoholické nápoje pro všechny. Naplánování oslavy v našich prostorech není žádný problém. S naší restaurací jsme tu pro Vás. Využijte naší nabídky rozvozu jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Maják

Neváhejte využít našich restauračních služeb. Jídla z naší restaurace vám určitě zachutnají. Rádi pro vás připravíme různé oslavy. Rádi Vám také uspořádáme raut. V naší restauraci můžete využít i zahrádku. Zveme Vás k posezení do naší restaurace. Zajistíme pro Vás i rozvoz jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Meran

Spolehněte se na naše restaurační služby. Připravíme Vám nápoje na přání. Nabízíme velký výběr chutných jídel. U nás si můžete sednout i na venkovní zahrádku. Rádi vám připravíme prostory naší restaurace pro jakoukoli příležitost. Ochutnejte také naše výborná vína. Čepujeme a nabízíme kvalitní pivo. Zajistíme pro Vás i rozvoz jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Vendetta

Naši firmu můžete využít také pro restaurační služby. Naše jídlo spolehlivě zažene hlad. Svou ochotu pomoci Vám můžeme slíbit. U nás můžete oslavit své narozeniny i narozeniny svých příbuzných či dětí. Rádi Vám nabízíme k posezení prostředí naší restaurace. V prostředí naší pizzerie Vás rádi uvítáme. Naše speciality rozvezeme až k vám domů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Retro kavárna

Do nabídky naší firmy patří i restaurační služby. Jídlo v naší restauraci připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Vyzkoušejte naše skvělé nápoje. Rádi Vám nabízíme mnoho druhů kvalitního občerstvení. O víkendech je tato kavárna uzavřena. Zajistíme pro Vás i rozvoz jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku