Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Denní menu

 

restaurace U tří soudků

Pro zákazníky jsme v prostorách, kde provozujeme restaurační služby, připravili příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Nabízíme výborné jídlo, které uspokojí chutě každého strávníka. Připravíme Vám nápoje na přání. Součástí naší provozovny je i prostor s automaty. Na programu máme také diskotéky. V naší restauraci můžete vyzkoušet i šipky. V naší nabídce nechybí tradiční pivo. Máme pro vás připraven bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zelenáčova šopa- Restaurační a pohostinské služby

Snadno Vám zajistíme restaurační služby. Rádi vás pohostíme vámi vybranými jídly. Připravíme občerstvení z Vámi vybraných surovin. Když budete mít dlouhou chvíli, zahrajte si automaty. Zajišťujeme také diskotéky. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i šipky. Přijďte ochutnat naše výborné pivo. Na našem baru se vám bude příjemně sedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P.H.V. GROUP, s.r.o.

Naše firma je zaměřená na provoz restauračních služeb. Ochutnejte znamenitá jídla od nás. V naší restauraci Vám připravíme chutné nápoje pro jakoukoli příležitost. Nechte se okouzlit příjemným prostředím naší restaurace. Zabavte se hrou na automatech. U nás můžete navštívit i diskotéku. V naší restauraci můžete vyzkoušet i šipky. Na našem baru se vám bude příjemně sedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Eden- Restaurační a pohostinské služby

Naše restaurační služby jsou zárukou kvality. Nabízíme výborné jídlo. Přijďte k nám ochutnat naše nápoje, které si zamilujete. Ochutnejte speciality našeho baru. Spolehněte se na služby naší restaurace. Máme cenově dostupné cateringové služby. Připravujeme pro vás denní menu. V naší restauraci máte vyhrazeny i nekuřácké prostory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Vyhlídka- Restaurační a pohostinské služby

Naše společnost se specializuje na restaurační služby. Součástí našich služeb je nejen pestrá nabídka jídla. Zabavte se hrou na automatech. Dorazte na naši super diskotéku. V naší restauraci můžete vyzkoušet i šipky. Ochutnejte také naše výborná vína. Ochutnejte speciality našeho baru. Pohostinské služby naší restaurace jsou nejlepší na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Slunicka

Rádi nabízíme možnost využití našich zavedených restauračních služeb. Vyberte si z bohaté nabídky chutného občerstvení. Nabízíme široký výběr nápojů všeho druhu. Nabízíme výborné jídlo, které uspokojí chutě každého strávníka. Pro naše zákazníky máme v nabídce zejména kvalitní restaurační služby. Zajišťujeme i pořádání rautů. Nabízíme výhodné denní menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Sokol

Restaurační služby v té nejvyšší kvalitě. Nechte se u nás oslovit bohatou nabídkou jídel. Nabízíme oblíbené a kvalitní nápoje vhodné pro každou příležitost. Na kvalitě našich restauračních služeb si opravdu zakládáme. V naší restauraci můžete vyzkoušet i automaty. Své hosty zveme také na diskotéky. Naše sportovní přenosy jsou skvělou zábavou. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pinta - pivní steakhouse

V našem podniku, kde provozujeme restaurační služby, obslouží zákazníky příjemná a vždy ochotná obsluha. Veškeré pohostinské služby poskytujeme v té nejlepší kvalitě. Zaručujeme vám ochotný a příjemný personál. Využijte naši nabídku denního menu. Ochutnejte u nás tradiční pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RESTAURACE TYRŠOVA

Zajistíme Vám také restaurační služby. Připravíme Vám nápoje na přání. Námi připravované jídlo chutná znamenitě. Připravujeme chutné alkoholické nápoje dle požadavků zákazníka. Rádi pro Vás připravíme výborné nealkoholické nápoje. Oslavu si můžete u nás zarezervovat předem. Připravujeme pro vás denní menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola strojní, stavební a dopravní Liberec - Školní jídelna

Nejlepší restaurační služby najdete právě u nás. V naší restauraci podáváme chutné nápoje dle přání zákazníků. Rádi Vám v naší restauraci připravíme jídla dle Vašich představ. Ochotně se budeme věnovat všem vašim přáním. Kvalitní čerstvé suroviny jsou pro nás základem dobré kuchyně. Využijte naši nabídku denního menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku