Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zahrádka

 

Blue Lipno Restaurant

Můžete využít mimo jiné restaurační služby naší firmy. Rádi vám nabídneme hotová jídla, ale i speciality. Vyzkoušejte naše skvělé nápoje. Zabavte se hrou na automatech. Zajišťujeme také diskotéky. V naší restauraci můžete využít i šipky. V naší restauraci je pro Vás připraven i bowling. Na našem baru se vám bude příjemně sedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaplin Pub

K dispozici jsou vám také naše restaurační služby. Vyzkoušejte naše hrací automaty. Pořádáme také diskotéky. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i šipky. Pochutnejte si v naší restauraci. Nabízíme příjemné posezení v nekuřáckém provedení. Nabízíme služby kuřácké restaurace. U nás je Vám k dispozici i zahrádka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostinec U Kopeckých

Jsme odborníky na restaurační služby. V naší restauraci Vám připravíme vynikající jídla dle Vašich požadavků. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů v naší restauraci. V naší provozovně naleznete také automaty. Pořádáme oblíbené diskotéky. V naší restauraci můžete vyzkoušet i kulečník. V naší restauraci můžete využít i šipky. Čepujeme a nabízíme kvalitní pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Cedru - restaurace

Na požádání Vám zajistíme restaurační služby. Na požádání jídlo zabalíme s sebou. S naší bohatou nabídkou nápojů budete maximálně spokojeni. Využijte možnosti posezení na naší zahrádce. Využijte posezení na našem baru. Vyzkoušejte naše vegetariánská jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Sokol

Restaurační služby v té nejvyšší kvalitě. Nechte se u nás oslovit bohatou nabídkou jídel. Nabízíme oblíbené a kvalitní nápoje vhodné pro každou příležitost. Na kvalitě našich restauračních služeb si opravdu zakládáme. V naší restauraci můžete vyzkoušet i automaty. Své hosty zveme také na diskotéky. Naše sportovní přenosy jsou skvělou zábavou. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace KD Vysoká Libeň

Naše společnost nabízí vynikající restaurační služby. Zveme Vás k ochutnání našich výborných jídel. V naší restauraci připravujeme chutné nápoje dle požadavků zákazníka. K nám můžete přijít také na zmrzlinu. Proč si nezahrát třeba automaty? Pořádáme oblíbené diskotéky. Nabízíme Vám také možnost rozvozu jídel. V naší restauraci můžete využít i šipky. Využijte naši nabídku na kvalitní tradiční pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Johann

U nás Vám jsou k dispozici ty nejlepší restaurační služby. V naší restauraci vám připravíme vynikající jídlo. Hosté si velmi oblíbili příjemné posezení v atraktivním prostředí a náš pestrý sortiment nápojů. Kvalita restauračních služeb je pro nás zásadní. Zábavu si užijte třeba s automaty. Zajišťujeme také diskotéky. V naší restauraci můžete využít i šipky. Ochutnejte u nás tradiční pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice Sekáč

Naše společnost nabízí vynikající restaurační služby. U nás je kvalita vždy na prvním místě. Přijďte k nám na jídlo! V naší restauraci nabízíme také wifi připojení. U nás si můžete sednout i na venkovní zahrádku. V naší nabídce máme také pivo. V naší restauraci pro Vás máme i kulečník..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Rudolf Hanák

V našich interiérech, kde provozujeme restaurační služby, čeká na zákazníky vkusné vybavení a příjemné prostředí. Těšíme se na Vaši návštěvu v příjemném prostředí naší restaurace. Ochutnejte některou z našich specialit připravených pouze z čerstvých surovin. Personál naší firmy bude ochotný vám pomoci s vašimi požadavky. K dispozici je Vám i naše zahrádka. Nabízíme možnost posezení i v naší kavárně. Provozujeme cukrárnu s pestrou nabídkou sladkostí a cukrovinek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občerstvení U Řeky

Spolehněte se na naše restaurační služby. U nás se dočkáte výborného občerstvení. Kvalita restauračních služeb zboží je nám vlastní. Připravíme příjemné prostředí pro Vaše posezení v naší restauraci. U nás je Vám k dispozici i zahrádka. V naší restauraci Vám nabízíme i rychlé občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku