Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bezbariérový

 

Café Vítkov

Přicházíme s nabídkou restauračních služeb pro každého. Jdeme vám vstříc bezbariérovým přístupem. Nabízíme služby kuřácké restaurace. V naší restauraci si můžete zvolit i nekuřácký prostor. Součástí naší restaurace je i kavárna. Zaručeně oceníte náš bohatý bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinařství Bunža Bzenec

V našem podniku, kde provozujeme restaurační služby čeká na hosty příjemný, vkusně zařízený interiér a velký výběr pokrmů i nápojů z našeho menu. Zajistíme vaši oslavu v libovolném termínu. I my již máme bezbariérové ubytování. V naší restauraci poskytujeme také možnost živé hudby. Využijte služby našeho baru. Svým hostům nabízíme i výborná vína..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pohostinství Na Rovince

Poskytujeme ty nejlepší restaurační služby. Zajišťujeme i pořádání rautů. I my již máme bezbariérové ubytování. Rádi Vám u nás poskytneme také wifi připojení. Všichni ocení naši otevřenou zahrádku. Nabízíme chutná jídla české kuchyně. Pochutnejte si v naší restauraci. Na našem baru si užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní kavárna Luhačovice

Restaurační služby jsou další z našich činností. Určitě oceníte náš bezbariérový přístup. Wifi připojení je u nás samozřejmostí. Vyberte si u nás z mnoha druhů káv. Využijte náš bar. V naší nabídce jsou také výborné poháry. Naši zákazníci si jistě vyberou z pestré nabídky chlebíčků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Na Rynku

Naše společnost poskytuje spolehlivé restaurační služby. Pořádáme různé druhy oslav s veškerými službami. Určitě oceníte náš bezbariérový přístup. Nabízíme kuřácké prostory. Prohlédněte si naši nekuřáckou restauraci. V naší restauraci si skvěle pochutnáte. V naší restauraci nabízíme také možnost živé hudby. Zaručeně oceníte náš bohatý bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Petráčků

Rádi Vám poskytneme restaurační služby. Neváhejte si vybrat jídlo z našeho menu. Naše kvalitní pivo si zamilujete. Našemu baru neodoláte. Konečně restaurace, kde se vám snaží vyjít maximálně vstříc. Nabízíme rychlá a levná jídla české kuchyně. K dispozici máme pro Vás i denní menu pro vegetariány. Nabízíme posezení v nekuřáckém prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hamrovka

Zabýváme se poskytováním restauračních služeb. Přijďte si k nám vychutnat naše výborné nápoje. Ochutnejte lahodné jídlo z naší restaurace. Přijďte si k nám vybrat z bohaté nabídky alkoholu. Rádi pro Vás připravíme výborné nealkoholické nápoje. Výhodou je bezbariérový přístup, chybí ale bezbariérová toaleta. Navštivte naši příjemnou zavedenou restauraci. Máme pro vás připraven bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Statek Bernard

Využijte u nás také restaurační služby. Zažijte kouzlo oslav ve stylovém prostředí. Nabízíme zajištění rautu. Bezbariérový přístup je u nás zajištěn. Nabízíme kuřáckou a nekuřáckou část restaurace. Nabízíme příjemné posezení v nekuřáckém provedení. V naší restauraci je k dostání kvalitní česká kuchyně. Připravíme pro Vás posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TGI Fridays

Přicházíme s nabídkou restauračních služeb pro každého. Nabízíme vám u nás posezení v příjemném prostředí. Náš personál je k zákazníkům maximálně ochotný. Rádi pro vás připravíme různé oslavy. Nabízíme dlouhodobé rekreační bezbariérové ubytování. Naše restaurace vám poskytne maximální komfort a kvalitní služby. Díky našemu baru se u nás budete cítit skvěle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům s pečovatelskou službou Penzion Polička

Naše společnost provozuje restaurační služby v nejvyšší kvalitě. Nabízíme výborné jídlo. Ochutnejte některou z našich specialit připravených pouze z čerstvých surovin. Nabídněte si naše občerstvení. Bezbariérový přístup je v našem podniku samozřejmostí. Ochutnejte speciality našeho baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku