Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

česká kuchyně

 

Motorest Ham - Ham

Připravili jsme pro vás širokou nabídku jídel. Kvalita našich služeb uspokojí i náročné zákazníky. Naše šipky nabízí odreagování na cestách. Součástí naší restaurace je také bar. Naše menu obsahuje nejoblíbenější pokrmy české kuchyně. Prostory našeho motorestu Vám jsou k dispozici i na různé oslavy. Jsme motorest, který nabízí různé druhy piv. Rádi přijmeme vaše stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Děbolín

Přijďte si k nám vybrat z našich chutných jídel, která nabízíme. V našem motorestu přijímáme stravenky. Naše ubytování nabízí útulné pokoje. V našem jídelníčku najdete pokrmy z české kuchyně. Rádi vás uvítáme v našem prostorném baru. V našem motorestu si můžete zahrát i šipky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest U Pelikána

V naší nabídce jídel naleznete i pokrmy bez masa. Do naší nabídky patří bohatý výběr nápojů. Vaše přání vyplníme vždy ochotně a s úsměvem. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. Jsme motorest, který nabízí to nejlepší pivo v okolí. Zastavte se a vyberte si z naší české kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest U Michalčíků

Přijďte ochutnat lahodná jídla, která nabízíme. V našem motorestu vám s radostí nabídneme i občerstvení. Ochotně vyplníme každé vaše přání. Nejen v horkých dnech si u nás můžete dát příjemně vychlazený nápoj. U nás můžete strávit chvíle s rodinou nebo přáteli v příjemném prostředí. Náš jídelníček obsahuje speciality české kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Provozy Speřice, s.r.o. - Motorest Melikana

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. Náš motorest Vám k občerstvení nabídne i nápoje. Kvalita našich služeb uspokojí i náročné zákazníky. Náš motorest Vám prodá i víno od místních vinařů. Náš motorest Vám uspořádá skvělou oslavu. Nabízíme lákavě vypadající a skvěle chutnající jídla z české kuchyně. Nejen po obědě si u nás můžete dát kávu a vynikající zákusek. Dejte si v našem baru něco dobrého na zub.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Kocbeře

Naše restaurace má širokou nabídku jídel. V našem motorestu si můžete nabídnout i nápoje. Ochota je naše druhé jméno. Našim zákazníkům nabízíme příjemné prostředí. Přijďte ochutnat naši českou kuchyni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest na Peci

Naše restaurace má širokou nabídku jídel. Jsme motorest, který poskytuje vysoce kvalitní služby. Jsme motorest, který Vám nabídne příjemné prostředí. Nejen v horkých dnech si u nás můžete dát příjemně vychlazený nápoj. V rámci motorestu provozujeme i restauraci. Za naše služby přijímáme i stravenky. V našem motorestu vaříme převážně českou kuchyni. Zahrajte si šipky v našem motorestu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Nučnice

Náš motorest má pro Vás připravenou širokou škálu kvalitních jídel. V našem příjemném prostředí si určitě odpočinete. U nás si můžete zahrát i šipky. Náš bar má veliký výběr pochutin. Navštivte naši restauraci, kde vaříme českou kuchyni. Máme salonek pro všechny druhy oslav. V našem motorestu se můžete i ubytovat. Navštivte salonek v našem motorestu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Švandrlíková - motorest

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Pro naše hosty zajišťujeme příjemné prostředí. Jsme ochotní profesionálové. Náš motorest poskytuje velice kvalitní služby. Máme pro vás k dispozici také oblíbené šipky. Náš motorest se specializuje na jídla české kuchyně. V našem denním menu si vybere každý. Pro kuřáky zajistíme i kuřácké koutky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Velká Dobrá

Nabídka jídel našeho motorestu je každý den připravena pro všechny návštěvníky. Zavítejte do našeho motorestu na občerstvení. K našim zákazníkům se chováme ochotně. Služby našeho motorestu jsou vysoce kvalitní. Náš motorest nabízí různá jídla z české kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku