Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Restaurace

 

P.K. Rozvadov, s.r.o.

V našem motorestu si můžete vybrat z široké nabídky jídel. Nabízíme kvalitní nápoje. Pokud hledáte kvalitu, zastavte se u nás. Při návštěvě našeho motorestu Vás mile překvapí naše příjemné prostředí. Na naše občerstvení nebudete dlouho čekat. Zaměstnanci našeho motorestu jsou velice ochotní. Zavítejte do naší restaurace na výborné jídlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Estetika

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. Ochutnejte jídla v naší restauraci. Při dobrém počasí bývá otevřena i zahrádka. Rádi vám nabídneme příjemné ubytování. Naše vína vám také jistě zachutnají. U nás vždy pohodlně zaparkujete. Můžete u nás oslavit narozeniny, promoci i svatbu. Naše grilovaná jídla jsou nejlepší v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Markéta

Nabídka jídel našeho motorestu je každý den připravena pro všechny návštěvníky. Podávání nápojů v našem motorestu je samozřejmostí. Naše restaurace slibuje přijatelné ceny. Navštivte naši příjemnou kavárnu. Rozmanitá nabídka nealkoholických nápojů je samozřejmostí. Vyzkoušejte alkoholické nápoje z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Benetková - Motorest Černý Vůl

Jídla, která nabízíme, jsou kvalitní. Pokud hledáte kvalitu, zastavte se u nás. V našem krásném motorestu si můžete kdykoli dát i občerstvení. Náš motorest poskytuje návštěvníkům i nápoje. V našich službách se zaměřujeme na zdvořilost a ochotu. V naší restauraci vám bude chutnat. Ubytujte se v naších prostorných pokojích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Ham - Ham

Připravili jsme pro vás širokou nabídku jídel. Kvalita našich služeb uspokojí i náročné zákazníky. Naše šipky nabízí odreagování na cestách. Součástí naší restaurace je také bar. Naše menu obsahuje nejoblíbenější pokrmy české kuchyně. Prostory našeho motorestu Vám jsou k dispozici i na různé oslavy. Jsme motorest, který nabízí různé druhy piv. Rádi přijmeme vaše stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest R 11

Bohatá nabídka jídel je naší chloubou. U nás jsou k dispozici různé druhy nápojů. Jestli rádi hrajete šipky, přijďte k nám. Vyzkoušejte i bar v našem motorestu. Naše denní menu je mezi hosty velmi oblíbené. Pochutnejte si i v našich kuřáckých prostorech. Nabízíme bílá i červená vína. Dejte si po jídle pivo z oroseného půllitru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Caletka - Motorest Podhradí

Vyberte si z nabídky jídel našeho motorestu. Poskytujeme kvalitní ubytování v motorestu. Jsme motorest, který Vám nabídne příjemné prostředí. Přivítá vás ochotný personál. V našem krásném motorestu si můžete kdykoli dát i občerstvení. Pro hosty našeho motorestu je k dispozici i naše restaurace. Využijte naše ubytování za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zádveřice - Motoresty

Nabízíme mnoho druhů jídel. Našim hostům nabízíme příjemné prostředí. Jsme vysoce kvalitní motorest. Pro hosty našeho motorestu je k dispozici i naše restaurace. Zavítejte do našeho salonku. Obraťte se na náš motorest, pokud hledáte prostory pro svou oslavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Stop

Nabízíme bohatý jídelníček. Nabízíme kvalitní nápoje. V našem motorestu si můžete zahrát i šipky. Přijďte posedět na náš bar. Využijte prostory našeho motorestu k oslavě. Využijte naše ubytování za výhodné ceny. Máte-li chuť na alkoholický nápoj, požádejte našeho číšníka. Nealkoholické nápoje od nás vám budou chutnat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácký motorest

Vyzkoušejte bohatou nabídku jídel našeho motorestu. V naší restauraci si pochutnáte na skvělém jídle. Náš motorest má i svou zahrádku. Možnost zaplatit stravenkami je samozřejmostí. Ubytujte se v naších prostorných pokojích. Pořádáme různé oslavy. Náš bar je příjemným místem k posezení. U nás si můžete zahrát i šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku