Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wifi

 

D - Cafe

Provozujeme kavárnu s velkou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Poskytujeme nejvyšší kvalitu. K zaplacení můžete použít stravenky. Jsme tím správným místem, pokud máte chuť na zákusek s kávou. Jídlo je u nás připravováno mistry oboru. Naši someliéři vám doporučí správné víno. Naše nekuřácká kavárna nabízí zajímavé prostředí s moderním vybavením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café 99

Naše firma provozuje tu nejlepší kavárnu v okolí. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Jsme kavárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Naše kavárna nabízí i různé nápoje. Chlebíčky od nás zpestří váš stůl. Využijte wifi připojení v naší kavárně. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafé a Kakao, s.r.o.

Naše firma provozuje kavárnu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem. Pro zákazníky kavárny je k dispozici wifi připojení. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mrňouskov s.r.o.

Naše firma provozuje tu nejlepší kavárnu v okolí. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. V naší kavárně máte možnost platit stravenkami. Zákusek je skvělou tečkou za naším menu. V naší kavárně můžete využít wifi připojení. V nabídce naší kavárny najdete i chutné koktejly. Chlebíčky připravujeme z vybraných surovin. Dejte si v naší kavárně i zmrzlinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Latté kavárna

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Naše prostředí je příjemné. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Káva u nás je skvělým zážitkem. Naše kavárna poskytuje dětský koutek pro Vaše ratolesti. Wifi připojením jsou vybaveny prostory, které jsou vám, zákazníkům určené. V naší nabídce je také nekuřácká kavárna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koala Café, s.r.o.

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Příjemné prostředí u nás dotváří mnoho doplňků. Dětský koutek je vybaven moderními hracími prvky. U nás najdete wifi připojení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vera Caffe - nekuřácká kavárna ve Zlíně

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Naše kvalita je 100%. K zaplacení můžete použít stravenky. Zákusek zakončuje nabízené menu. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí. Náš skvělý ovocný pohár naplní vaše představy. U nás ochutnáte skvělé víno. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna a kavárna U Pastvů

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou zboží. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Naše zmrzlina je slavná v širokém okolí. Dětský koutek je vybaven moderními hracími prvky. U kávy můžete surfovat na svém zařízení díky naší wifi. Kromě kavárny navštivte i naši cukrárnu. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Picnic Cafe, s.r.o.

Provozujeme krásnou kavárnu. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Naše kavárna prodává teplé i studené nápoje. V naší nabídce naleznete sortiment občerstvení. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. U nás se můžete u kávy připojit i na wifi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Priority Cafe

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Chlebíčky od nás jsou vhodné pro každou příležitost. V letních měsících pro Vás má naše kavárna k dispozici i zahrádku. V naší kavárně můžete využít wifi připojení. V naší nabídce je také nekuřácká kavárna. Naše pečivo charakterizuje vynikající chuť.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku