Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zahrádka

 

Bar Co Kdyby

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle a komfortně. Ochutnejte naše chutné nápoje. Káva u nás je skvělým zážitkem. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi. Chlebíčky od nás příjemně překvapí. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem. Ovocný pohár ocení naši návštěvníci bez rozdílu věku. Zákusek tvoří součást námi nabízeného menu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffé Dieci

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. Naše kavárna prodává i koktejly. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu. Naši someliéři vám doporučí správné víno. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Podnebi

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. Kvalitou sortimentu naší kavárny vás chceme přesvědčit k návštěvě. Káva u nás je skvělým zážitkem. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. Naše zahrádka je oázou klidu pro naše návštěvníky. V naší kavárně se můžete posadit do nekuřácké zóny. Pečivo si koupíte i v naší kavárně. Pokud u sebe nemáte hotovost, můžete u nás k placení využít stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafé a Kakao, s.r.o.

Naše firma provozuje kavárnu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem. Pro zákazníky kavárny je k dispozici wifi připojení. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Le Sucre

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Náš dort je umělecké dílo. V naší kavárně najdete i dětský koutek. Koktejly u nás chutnají všem. Zahrádka naší kavárny Vám je k dispozici. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně. Zákusek tvoří součást námi nabízeného menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vypálené koťátko

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. V naší kavárně najdete i dětský koutek. V letních měsících pro Vás má naše kavárna k dispozici i zahrádku. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAROKO

Naší činností je provozování kavárny. Prodáváme sortiment občerstvení. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy. Zmrzlina od nás patří na každý stůl. Naše zahrádka je oázou klidu pro naše návštěvníky. Naši someliéři vám doporučí správné víno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Swobi, s.r.o. - BAR-BUCHA

Provozujeme kavárnu s velkou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Zaměřujeme se na vytvoření příjemného prostředí. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Chlebíčky vyrábíme z nejčerstvějších surovin. V naší kavárně si můžete posedět i na zahrádce. Naše nekuřácká kavárna vám nabízí své prostory k vašim schůzkám. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna - klub Escape

Zaměřujeme se na provozování kavárny. Dbáme na kvalitně připravenou kávu dle tradičních způsobů výroby. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. V naší kavárně si můžete posedět i na zahrádce. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory. K zaplacení můžete použít stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vídeňka Café

Naše firma provozuje síť kaváren. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Chlebíčky od nás zpestří váš stůl. V naší kavárně si svou chvilku můžete vychutnat i na zahrádce. Naše nekuřácká kavárna nabízí zajímavé prostředí s moderním vybavením. K platbě u nás můžete použít i stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku