Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Koktejly

 

Caffé Dieci

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. Naše kavárna prodává i koktejly. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu. Naši someliéři vám doporučí správné víno. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Le Sucre

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Náš dort je umělecké dílo. V naší kavárně najdete i dětský koutek. Koktejly u nás chutnají všem. Zahrádka naší kavárny Vám je k dispozici. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně. Zákusek tvoří součást námi nabízeného menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mrňouskov s.r.o.

Naše firma provozuje tu nejlepší kavárnu v okolí. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. V naší kavárně máte možnost platit stravenkami. Zákusek je skvělou tečkou za naším menu. V naší kavárně můžete využít wifi připojení. V nabídce naší kavárny najdete i chutné koktejly. Chlebíčky připravujeme z vybraných surovin. Dejte si v naší kavárně i zmrzlinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Air Café

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. Ručíme za špičkovou kvalitu. Ochutnejte nápoje v naší kavárně. Naše kavárna peče dorty na objednávku. Naše kává vás osloví skvělou chutí. Chlebíčky připravujeme z vybraných surovin. Naše koktejly ocení i vaše oči. Klidné prostředí nabízí naše zahrádka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spielberk café

Provozujeme úžasnou kavárnu. Nabídneme Vám chutné nápoje dle Vašich představ. V naší kavárně máte možnost platit stravenkami. K našemu menu nabízíme zákusek. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně. V naší kavárně Vám poradíme i s výběrem a ochutnávkou vína. Kromě kávy nabízí naše kavárna i koktejly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arsenal café

Jsme provozovatelé té nejlepší kavárny na trhu. Ručíme za 100% kvalitu. Nápoje naší kavárny jsou nejlepší v okolí. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Zmrzlina od nás je tou nejlepší odměnou. Koktejly u nás oceňují naši hosté velmi často, přijďte ochutnat. Nabízíme i míchané nápoje. Ovocný pohár k nám láká nejen děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffe Belcredi

Naše služby v oblasti provozování kavárny Vám jsou k dispozici. Prodáváme kvalitní nápoje. Dort od nás udělá radost všem. U nás si můžete dát i zmrzlinu. Kromě sladkých zákusků nabízí naše kavárna i chlebíčky. V naší kavárně si můžete pochutnat i na koktejlech. Náš skvělý ovocný pohár naplní vaše představy. Naše menu zpestřuje zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café 22 Creperie

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů. K úhradě konzumace můžete použít stravenky. Jídlo je u nás připravováno mistry oboru. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně. Naše kavárna nabízí kromě čajů i víno. Koktejly si můžete dát i v naší kavárně. Chlebíčky si můžete dát i v naší kavárně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Imperial

Provozujeme krásnou kavárnu. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. V naší kavárně nabízíme i různé občerstvení. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Stravenky můžete použít k úhradě i u nás. V rámci nabídky naší kavárny si můžete vybrat i různá jídla. Vynikající chuť a trvanlivost charakterizuje naše pečivo. Víno u nás nabízí profesionálové v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Zanzibar

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních výrobků. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. U nás počítejte s vysokou kvalitou, K platbě u nás můžete použít i stravenky. Jsme kavárna, která Vám nabídne i různá jídla. Naše víno ve vás zanechá krásnou vzpomínku na chvíle, které jsme pro vás připravili. V naší kavárně se můžete posadit do nekuřácké zóny. Naše koktejly vám připomenou krásné chvíle, které jste u nás strávili. Naše kavárna prodává i chlebíčky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku