Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bezlepkový

 

CAFE 59

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. V naší kavárně máme k dispozici různé nápoje. U nás naleznete občerstvení různého druhu. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Naše kavárna nabízí i zmrzlinu. Nabízíme u nás i bezlepková jídla. Naše nekuřácká kavárna je k vám dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spielberk café

Provozujeme úžasnou kavárnu. Nabídneme Vám chutné nápoje dle Vašich představ. V naší kavárně máte možnost platit stravenkami. K našemu menu nabízíme zákusek. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně. V naší kavárně Vám poradíme i s výběrem a ochutnávkou vína. Kromě kávy nabízí naše kavárna i koktejly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bio Zahrada

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování kavárny. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Stravenky můžete použít k úhradě i u nás. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete. Pokud si chcete pochutnat, přijďte na jídlo k nám. Pro naše pečivo je charakteristické množství zajímavých chutí. Naše cukrárna vyrábí dorty z nejlepších surovin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Svoboda

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. Příjemný den vám zpestří káva u nás. Jsme kavárna, která se zabývá i prodejem bezlepkových produktů. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. Nabízíme i míchané nápoje. V nabídce naší kavárny najdete i poháry. Naše jídlo ocení nejen znalci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M Café

Zabýváme se provozováním kavárny. Nabízíme spoustu výborných nápojů. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Vychutnejte si svou kávu, zatímco si Vaše děti budou hrát v dětském koutku. Bezlepkový jídelníček naší kavárny je pravidelně doplňován. Chlebíčky vyrábíme z nejčerstvějších surovin. V naší kavárně si pochutnáte i na vynikajícím jídle. Pro příjemné zakončení našeho menu je možné využít z naší nabídky vynikající zákusky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café M

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Podáváme kvalitní čerstvou kávu. U nás můžete posedět v příjemném prostředí. Naše káva je bezkonkurenční. Náš bezlepkový jídelníček je doplněn běžným sortimentem. Naše nekuřácká kavárna je k vám dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Park Cafe

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. Připravíme Vám chutné nápoje pro jakoukoli příležitost. Zabýváme se prodejem dortů různých velikostí. Příjemný den vám zpestří káva u nás. V naší kavárně si můžete objednat i bezlepkové dobroty. Ochutnat u nás můžete některý z pohárů z naší velmi pestré nabídky. Dojem z našeho menu zpestřuje zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku