Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dětský koutek

 

BabyBoom Café - Dětská kavárna

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Poskytujeme nejvyšší kvalitu. Naše kává vás osloví skvělou chutí. Vaše děti ocení náš dětský koutek. Chlebíčky od nás příjemně překvapí. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory. Dejte si kávu v naší internetové kavárně. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Mochomůrka - dětská kavárna s hracím centrem

Zabýváme se provozováním kavárny. Naše kvalita je 100%. Náš dort je umělecké dílo. Dětský koutek se bude vašim dětem líbit. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory. Bezbariérová kavárna je určená pro setkávání nejen hendikepovaných. Jsme tím správným místem, pokud máte chuť na zákusek s kávou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sklizeno - Foodie market

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Příjemné prostředí dotváří řada doplňků v inteiréru. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Dětský koutek je neoddělitelná součást našeho podniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Corsini

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou zboží. U nás naleznete občerstvení různého druhu. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Chlebíčky vytváříme podle nejlepších receptur. Naše kavárna nabízí různé druhy zákusků. V naší kavárně je možné platit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafé a Kakao, s.r.o.

Naše firma provozuje kavárnu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem. Pro zákazníky kavárny je k dispozici wifi připojení. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Le Sucre

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Náš dort je umělecké dílo. V naší kavárně najdete i dětský koutek. Koktejly u nás chutnají všem. Zahrádka naší kavárny Vám je k dispozici. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně. Zákusek tvoří součást námi nabízeného menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Dolce Vita

Specializujeme se na provozování kavárny k vaší spokojenosti. Ručíme za 100% kvalitu. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Naše kavárna nabízí i zmrzlinu. Dětský koutek dovede zabavit vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna u Navrátilů

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou výrobků pro každou příležitost. Nabízíme spoustu výborných nápojů. Dorty si můžete objednat i v naší kavárně. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. V naší kavárně si pochutnáte i na zmrzlině. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Pro slavností příležitosti se hodí chebíčky od nás. Jsme nekuřáckou kavárnou, protože nám záleží na Vašem zdraví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vypálené koťátko

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. V naší kavárně najdete i dětský koutek. V letních měsících pro Vás má naše kavárna k dispozici i zahrádku. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galerie Samson Cafée

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Dětský koutek je vybaven moderními hracími prvky. Naše nekuřácká kavárna vás potěší také zajímavým inteirérem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku