Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dětský tábor

 

Roman Šebek

Ochota poradit zákazníkovi je pro nás stěžejní. U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou cestovních služeb. Specializujeme se na zájezdy do lázní. V naší nabídce dětských táborů si vybere každý. Využijte naší výhodné nabídky pobytů pro seniory. Eurovíkend přizpůsobíme Vašim potřebám. Z naší nabídky zájezdů si vyberete nádhernou letní dovolenou. Nabízíme víkendové pobyty v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Přikrylová - TRIO

Naše víkendové pobyty mohou být krásným dárkem pro vaši drahou polovičku. Pro vás, kteří máte touhu objevovat jiné kultury, dávnou historii i jedinečné přírodní krásy, máme připravenou širokou nabídku poznávacích pobytů. Naše cestovní kancelář nabízí last minute poznávací zájezdy, aktivní dovolenou, turistiku a treking. Nabízíme nepřeberné množství tuzemských i zahraničních zimních zájezdů. Při sestavování a výběru rodinných zájezdů jsme se zaměřili hlavně na dostatek zábavy a vyžití pro děti. Na dětském táboře děti zažijí báječné chvíle. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější pobyt u moře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boris Krais

Kvalitní služby poskytneme každému. Jsme cestovní firma, na kterou se můžete spolehnout díky naším znalostem. Jsme jedna z největších cestovních kanceláří na českém trhu poskytující letní pobytové zájezdy. Pořádáme dětské tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecká agentura Joker JoLi, spol. s r.o.

Zajistěte si u nás nejvyšší kvalitu našich služeb. Nabízíme dobře organizované školní zájezdy a výlety. Cestovní kancelář nabízí mnoho víkendových pobytů pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Rybářské pobyty přizpůsobíme Vašim potřebám. Naši zaměstnanci připravili pro klienty naší firmy velký výběr letních dovolených v tuzemsku i v zahraničí. Pořádáme dětské tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář Topinka, s.r.o.

U nás se setkáte jen s kvalitou. Naše zájezdy k moři nabízí romantiku, zážitky i nezapomenutelnou atmosféru. Adrenalinový zážitek si užijí malí i velcí. Naše dětské tábory jsou velmi oblíbené. Poskytujeme i výhodnou nabídku pro školy. Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem zájezdu pro vás a vaše děti. Zimní dovolenou podle vašich představ si vyberete u naší společnosti. Přicházíme také s nabídkou výhodných letních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Milada Legerská, služby cestovní kanceláře

Nabízíme vám kvalitní služby v oblasti cestovního ruchu. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou pobytů u moře. Naše dětské tábory jsou pořádány v příjemném prostředí. Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem zájezdu pro vás a vaše děti. V rámci naší nabídky first minute zájezdů nabízíme řadu výhod. Vybereme Vám ten nejlepší last minute pobyt. S námi nezažijete nudu, nabízíme sportovní vyžití v rámci vašeho zájezdu. Poznávací zájezd přizpůsobíme Vašim potřebám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář turistika a hory, s.r.o.

Specializujeme se na školní zájezdy a výlety na vysoké úrovni. U nás naleznete širokou škálu víkendových pobytů. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků při jejich účasti na poznávacích zájezdech. Poznejte tajemství a krásu exotických destinací z last minute nabídky naší cestovní kanceláře. Nabízíme letenky od různých společností. V naší nabídce dětských táborů si vybere každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský tábor Kazimírka

Nechte se zlákat nabídkou školních zájezdů a výletů. Vyzkoušejte si u nás některý z víkendových pobytů. Ochotní zaměstnanci naší pobočky vám pomohou s výběrem letní dovolené podle vašich přání a požadavků. Zimní dovolenou z naší nabídky za výhodné ceny musíte vyzkoušet. Rodinné zájezdy sestavujeme a vybíráme pro vás i vaše děti. Na našem dětském táboře budou Vaše děti spokojené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kohoutek - dětské letní tábory

S vašimi dotazy, se obracejte na ochotný personál naší agentury. Zprostředkujeme zájezd a výlet pro vaši školu. Díky víkendovým pobytům si skvěle odpočinete. Poskytujeme i výhodnou nabídku letních pobytů. Na našem dětském táboře budou Vaše děti spokojené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitřenka Bučovice, letní tábory

Naplánujeme vám školní zájezdy a výlety do posledního detailu. V naší nabídce najdete i zajímavé víkendové pobyty. Neváhejte využít výhodné nabídky letních pobytů. Nabízíme dětské tábory různého zaměření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku