Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sportovní

 

INVIA.CZ

Nabídka našich pobytů u moře za výhodné ceny je mezi zákazníky velmi vyhledávaná. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou pro seniory. Nabízíme eurovíkendy za výhodné ceny. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou letních pobytů. Zajištění letenky je samozřejmostí. Naši klienti rádi využívají akčních cen k nákupu first minute dovolené. Využijte naší last minute nabídky k nákupu exotické dovolené. Nabízíme sportovně relaxační dovolenou pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK PINOCCHIO

Přicházíme také s výhodnou nabídkou pobytů u moře. Pobyt pro seniory přizpůsobíme Vašim potřebám. Přinášíme vám speciální kolekci eurovíkendů za výhodné ceny. Nabízíme velké množství zájezdů včetně zimní dovolené na oblíbená a turisticky vyhledávaná místa. Zaručujeme širokou nabídku letenek. Nečekejte a rezervujte si first minute zájezd na naší pobočce. Nabízíme last minute zájezdy za zajímavé ceny. Spokojení zákazníci si vybrali sportovní dovolenou z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CAMPANATOUR, s.r.o.

Využijte naší výhodné nabídky pro seniory. Naši zákazníci prožili báječný eurovíkend z naší nabídky. Zajistíme Vám letenku kamkoliv po světě. Vyberte si u nás výhodné cestovní pojištění. Spokojení zákazníci naší pobočky si dovolenou vyřídili včas a pohodlně nákupem first minute zájezdu z naší nabídky. V naší nabídce naleznete i last minute pobyty. Zaručujeme Vám spokojenost s našimi sportovními zájezdy. U nás uspokojíte své lyžařské choutky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o.

Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem dovolené u moře podle vašich představ a požadavků. Rádi vyhovíme přáním a požadavkům našich klientů a sestavíme pro ně zájezd na míru. Letní dovolenou v nejrůznějších destinacích vám pomohou vybrat zaměstnanci naší pobočky. Naše firma nabízí letenky do různých atraktivních destinací. Spokojení zákazníci naší pobočky si dovolenou vyřídili včas a pohodlně nákupem first minute zájezdu z naší nabídky. Přinášíme Vám i výhodné last minute pobyty. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší sportovní zájezd. Nabízíme Vám exotické poznávací zájezdy do celého světa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CA Snadné Cestování - Bc. Pavel Kmoníček

Naši spokojení zákazníci odcestovali k moři s naší společností. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku pobytů pro seniory. Eurovíkend přizpůsobíme Vašim potřebám. Nabízíme velké množství zájezdů včetně zimní dovolené na oblíbená a turisticky vyhledávaná místa. Přinášíme Vám také nabídku letních pobytů. Letenky za výhodné ceny najdete v nabídce naší cestovní kanceláře. Naše cestovní kancelář organizuje last minute poznávací zájezdy do exotických zemí. Nabídku cyklistických pobytů přizpůsobíme Vašim potřebám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AIRSTOP.CZ

Snažíme se neustále zvyšovat kvalitu služeb a úroveň ubytování. V nabídce cestovní kanceláře jsou tuzemské i zahraniční last minute zájezdy. Nabízíme širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Nabízíme vám i víkendové pobyty. Přijďte si vybrat ze široké nabídky sportovních pobytů. Plavba na lodi od nás uspokojí i náročné zákazníky. S naší cestovní kanceláří se podíváte do celého světa last minute. Letenky za výhodné ceny najdete v nabídce naší cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balloon Penzion

Kvalita je pro naši firmu důležitá. Jsme specialisty na víkendové pobyty. Svým klientům připravujeme výhodné pobytové zájezdy. Jsme specialisté na pořádání zájezdů se sportovním zaměřením. Naši spokojení klienti si nechali sestavit dovolenou na míru z nabídky naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL ZÁMEČEK MIKULOV s.r.o.

Vybudovali jsme úspěšnou společnost zabývající poskytováním služeb a produktů zaměřených na cestovní ruch díky našim nekompromisním požadavkům na kvalitu naší nabídky. V nabídce jsou jednodenní i vícedenní zájezdy a výlety. Spokojení zákazníci naší pobočky doporučují nabídku našich sportovních zájezdů. Vyberte si pobytové a poznávací letní zájezdy do celého světa. V nabídce máme i zájezdy, které nabízí velkou zábavu a vyžití pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp a penzion Slovácký dvůr

Nabízíme zábavné i naučné školní zájezdy a výlety. Ohledně víkendových pobytů jsme jedni z nejlepších. Nabízíme sportovně relaxační dovolenou pro každého. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější rybářský pobyt. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou s výběrem zájezdu pro vaše děti i vás za velmi výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Golf & Spa Kunětická Hora

Ochotu personálu všichni hodnotí velmi pozitivně. Své služby v oblasti prodeje cestovních zájezdů poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Kvalita je pro nás prvořadá. Veškeré své cestovní služby jsme si pojistili dle zákona. Seriózní služby jsou pro nás základem. Sportovní dovolenou za výhodné ceny si u nás můžete vybrat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku