Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Psychiatrické oddělení

 

Nemocnice s poliklinikou Havířov

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. Navštivte naše gynekologicko-porodnické oddělení a seznamte se před porodem s našimi prostory. Nabízíme standardní léčebnou a preventivní péči pro děti. Námi provozovaná ambulance zajišťuje diagnostiku a léčbu všech neurologických onemocnění. Naše psychiatrické oddělení poskytuje komplexní péči pacientům s celým spektrem duševních poruch..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klatovská nemocnice, a.s. - Oční ambulance

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naše oční ambulance má nejnovější a špičkové vybavení. Provozujeme oddělení v oboru psychiatrie. Naše gynekologická ambulance poskytuje kompletní péči ženám všeho věku. Naše chirurgické oddělení zajišťuje ošetřování akutních stavů v chirurgii a traumatologii v nepřetržitém provozu. Naše pediatrická ambulance poskytuje komplexní pediatrickou péči malým pacientům. V naší ambulanci si poradíme se všemi typy neurologických onemocnění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní nemocnice Jičín, a.s.

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Provádíme mikrobiologická laboratorní vyšetření v krátkém čase. Naši dětští lékaři dovedou rychle stanovit přesnou diagnózu a navrhnou šetrnou léčbu. Naši praktičtí lékaři pro dospělé vyřeší každý váš zdravotní problém. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity. Naši lékaři se věnují především chirurgickému oboru. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou, a.s.

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Naše oddělení přijímá všechny pacienty s psychickými problémy. Námi poskytnutá rehabilitace vám pomůže od vašich problémů. Poskytujeme veškerou ambulantní péči v gynekologickém oboru. Poskytujeme služby špičkových odborníků v oboru ortopedie. Na oddělení chirurgie provádíme za pomoci moderních technologií operace různých oblastí. Naše revmatologická ambulance zajišťuje komplexní péči pacientům s onemocněním pohybového aparátu. V naší kardiologické ambulanci se věnujeme léčbě pacientů se srdečními chorobami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Naše oddělení přijímá všechny pacienty s psychickými problémy. Naše rehabilitační centrum obnovuje funkce organismu pacienta a navrací ho do každodenního života. Zajišťujeme ambulantní péči v oboru gynekologie. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu. Naše chirurgické oddělení zajišťuje ošetřování akutních stavů v chirurgii a traumatologii v nepřetržitém provozu. Hlavní náplní práce naší revmatologické ambulance je diagnostika a léčba pacientů s revmatickými chorobami. Naše kardiologická ambulance poskytuje nadstandardní lékařskou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemocnice Na Homolce

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Provozujeme oddělení klinické mikrobiologie. Poskytujeme kvalitní služby v ordinaci klinické imunologie. Naši dětští lékaři dovedou rychle stanovit přesnou diagnózu a navrhnou šetrnou léčbu. Jsme klinika s dlouholetou tradicí a zkušenými odborníky v chirurgickém oboru. Zabýváme se problémy moderní ortopedie. Na psychiatrickém oddělení se duševnímu zdraví našich pacientů věnujeme velice důkladně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojenská nemocnice Olomouc

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci. Snažíme se neustále zlepšovat služby nabízené dospělým pacientům. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči. Poskytujeme péči na psychiatrickém oddělení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klatovská nemocnice, a.s.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. V naší oční ambulanci provádíme odborná oční vyšetření. Provozujeme oddělení v oboru psychiatrie. Naše gynekologická ambulance nabízí tradiční služby tohoto typu medicínského zařízení. Naše chirurgické oddělení poskytuje kompletní spektrum operačních zákroků. V naší pediatrické ambulanci si poradíme i s akutními případy. Námi poskytovaná léčba probíhá ve specializovaných neurologických ambulancích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klatovská nemocnice, a.s. - Neurologická ambulance

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Budeme rádi, pokud se do naší oční ambulance předem telefonicky objednáte. Na oddělení pečujeme o pacienty s rozsáhlým spektrem psychiatrických diagnóz. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku. Naše pediatrická ambulance se zabývám komplexní léčbou dětí. Provozujeme neurologickou ambulanci, kde pracují odborníci na neurologii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje, a.s.

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Na našem gynekologicko-porodnickém oddělení se zaměřujeme na přirozené porody. Našich dětských lékařů se vaše děti nebudou bát a na prohlídku se budou těšit. Při rehabilitaci se vám budou věnovat naši fyzioterapeuti. Provozujeme oddělení v oboru psychiatrie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku