Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Oční klinika

 

Klinika oční a estetické chirurgie, Zlín

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Rádi vám poskytneme konzultace. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku. Budeme rádi, pokud se objednáte na zákrok právě na naši oční kliniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GEMINI oční centrum, a.s.

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Na oddělení chirurgie provádíme za pomoci moderních technologií operace různých oblastí. Na naší oční klinice provádíme diagnostiku a léčbu očních vad na špičkové úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oční centrum Praha, a.s.

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům. Naše oční klinika poskytuje komplexní oftalmologickou péči v celém rozsahu tohoto oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lexum - oční klinika

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Naše oční klinika poskytuje komplexní a vysoce kvalitní chirurgickou léčbu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tana oční centrum s.r.o.

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Zabýváme se chirurgií, která patří mezi nejtěžší medicínské obory. Na naší oční klinice provádíme diagnostiku a léčbu očních vad na špičkové úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gemini oční klinika, a.s.

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Naše chirurgické oddělení zajišťuje ošetřování akutních stavů v chirurgii a traumatologii v nepřetržitém provozu. Na naší oční klinice dokážeme navrhnout nejlepší řešení vašeho problému s očima.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cornea Lexum, s.r.o.

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Můžete využít naší odborné péče. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Náš individuální přístup vás potěší. Na naší oční klinice pracují pouze uznávaní odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Neovize, s.r.o.

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Nabízíme různé konzultace. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům. Na našem chirurgickém oddělení se provádějí plánované a urgentní operační výkony. Na naší oční klinice se specializujeme na léčení očních vad..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oční JL, s.r.o.

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu. Na našem chirurgickém oddělení se provádějí plánované a urgentní operační výkony. Nabízíme kompletní služby oční kliniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústřední vojenská nemocnice Praha - Centrum ambulantní zdravotní péče ÚVN

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Nabízíme kompletní služby oční kliniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku