Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pediatrická ambulance

 

Klatovská nemocnice, a.s. - Oční ambulance

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naše oční ambulance má nejnovější a špičkové vybavení. Provozujeme oddělení v oboru psychiatrie. Naše gynekologická ambulance poskytuje kompletní péči ženám všeho věku. Naše chirurgické oddělení zajišťuje ošetřování akutních stavů v chirurgii a traumatologii v nepřetržitém provozu. Naše pediatrická ambulance poskytuje komplexní pediatrickou péči malým pacientům. V naší ambulanci si poradíme se všemi typy neurologických onemocnění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemocnice Moravská Třebová, komanditní společnost

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. V naší dětské ordinaci vládne příjemná atmosféra. Naše pediatrická ambulance poskytuje standardní pediatrickou péči dětským pacientům různého věku. Naše gynekologická ambulance poskytuje kompletní péči ženám všeho věku. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klatovská nemocnice, a.s.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. V naší oční ambulanci provádíme odborná oční vyšetření. Provozujeme oddělení v oboru psychiatrie. Naše gynekologická ambulance nabízí tradiční služby tohoto typu medicínského zařízení. Naše chirurgické oddělení poskytuje kompletní spektrum operačních zákroků. V naší pediatrické ambulanci si poradíme i s akutními případy. Námi poskytovaná léčba probíhá ve specializovaných neurologických ambulancích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rokycanská nemocnice, a.s.

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Naše oddělení je uzpůsobeno také dětským pacientům. Přijďte na preventivní prohlídku do naší stomatologické ordinace. V pediatrické ambulanci poskytujeme moderní pediatrickou péči a klademe velký důraz na prevenci. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie. Námi poskytnutá rehabilitace vám pomůže od vašich problémů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klatovská nemocnice, a.s. - Neurologická ambulance

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Budeme rádi, pokud se do naší oční ambulance předem telefonicky objednáte. Na oddělení pečujeme o pacienty s rozsáhlým spektrem psychiatrických diagnóz. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku. Naše pediatrická ambulance se zabývám komplexní léčbou dětí. Provozujeme neurologickou ambulanci, kde pracují odborníci na neurologii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Blichová

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům. Provozujeme ordinaci praktického lékaře. Naše pediatrická ambulance se zabývám komplexní léčbou dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Somolová,pediatr

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. V pediatrické ambulanci poskytujeme moderní pediatrickou péči a klademe velký důraz na prevenci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Vlková

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Budeme rádi, pokud navštívíte naši pediatrickou ambulanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku