Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Regresní terapie

 

PhDr. Naděžda Trojková-Kineziologická poradna.

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Pomocí regresní terapie odstraníme vaše traumata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Ščučka

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Poskytujeme odbornou péči. Díky naší regresní terapii vám můžeme poskytnout zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Gavendová

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Pomocí regresní terapie vás zbavíme vašich bloků v oblasti myšlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Brigita Gašparová, regresní terapie a homeopatie

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Poskytujeme různé druhy regresní terapie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Jarošová - shiatsu terapeutka

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Naše regresní terapie vás zbaví potlačovaných traumat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zdenek Kotvan- alternativní medicína

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Poskytujeme různé druhy regresní terapie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Waligová

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Díky naší regresní terapii vám můžeme poskytnout zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milena Rybová- MILI-Andělská energie, Regresní terapie, Reiki, automatická kresba a písmo

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. Pokud máte pocit, že vám nepomáhá konvenční léčba, vyzkoušejte naši regresní terapii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Péče o Duši

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. Pokud máte pocit, že vám nepomáhá konvenční léčba, vyzkoušejte naši regresní terapii. Na našem chirurgickém oddělení vyléčíme vaše zlámané končetiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Margita Rožková

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Díky naší regresní terapii se lépe seznámíte se svým podvědomím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku