Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bioplastika

 

GYNET AH, spol. s r.o.

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Po úpravě naší bioplastickou metodou budou výsledky trvalé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GYNET AH, spol. s r.o.

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Poskytujeme odborné konzultace. Preferujeme individuální přístup. Nechte se omladit pomocí naší bioplastiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GYNET AH, spol. s r.o.

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Provádíme bioplastické operace, při kterých se místo cizích materiálů využívá vlastní tělní vazivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FERTIMED, s.r.o.

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zajišťujeme také odborné poradenství. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Naše pracoviště pro bioplastiku nabízí omlazovací, korekční a zvětšovací zákroky bez klasické operace Naši lékaři se věnují především chirurgickému oboru. Poskytujeme kompletní ambulantní gynekologickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o. - plastická chirurgie Tábor

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. U nás se budete cítit příjemně. Operace provádíme pomocí bioplastiky, která způsobí jen minimální zásah do těla. Zabýváme se chirurgií, která patří mezi nejtěžší medicínské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékařský dům Praha 7, a.s.

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Naše bioplastické operace způsobí menší zásah do vašeho těla. Ošetří vás erudovaní odborníci na chirurgii. Poskytujeme služby špičkových odborníků v oboru ortopedie. Při rehabilitaci se vám budou věnovat naši fyzioterapeuti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bezbolestná liposukce - Salon YES Visage

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Pokud máte strach z klasické plastické operace, vyzkoušejte naše operace pomocí bioplastiky. Budeme potěšeni, pokud si z široké nabídky ordinací plastické chirurgie vyberete právě nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr.Lucie Kučerová

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům. Nechte si u nás odstranit vrásky pomocí bioplastiky. Budeme potěšeni, pokud si z široké nabídky ordinací plastické chirurgie vyberete právě nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav estetické medicíny, a.s. - Plastická chirurgie

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Naše pracoviště pro bioplastiku nabízí omlazovací, korekční a zvětšovací zákroky bez klasické operace Budeme potěšeni, pokud si z široké nabídky ordinací plastické chirurgie vyberete právě nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LaserPlastic - Klinika laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Můžete využít naší odborné péče. Naše bioplastické zákroky trvale omladí váš obličej. Zabýváme se chirurgií, která patří mezi nejtěžší medicínské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku