Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domov důchodců

 

Pomocné ruce o.p.s.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Pokud hledáte pro své příbuzné nový domov, přijďte se podívat do našeho domova důchodců. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Roudnice nad Labem

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. V našem domově důchodců se bude vašim blízkým příjemně stárnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské zařízení sociálních služeb

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Nad zdravím klientů v našem domově důchodců bdí zkušený lékař..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oáza klidu, o.p.s.

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Poskytujeme odbornou péči. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Provozujeme síť domovů pro důchodce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Díky našemu domovu důchodců si podzim svého života opravdu užijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociální pomoci Litoměřice

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Rádi vám poskytneme konzultace. V našem domově důchodců prožijete důstojné stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Slaný, poskytovatel sociálních služeb

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Zajišťujeme také odborné poradenství. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Pokud nemáte čas starat se své blízké, můžete je umístit do našeho domova důchodců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Na Terasách Rataje, poskytovatel sociálních služeb

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Provozujeme moderně vybavený domov důchodců s lékařským dohledem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Kostelec nad Černými lesy

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Nad zdravím klientů v našem domově důchodců bdí zkušený lékař..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Unhošť

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. V našem domově se důchodcům dostane vlídné a profesionální péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku