Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zaměstnanecké benefity

 

Hyperpráce.cz

Pomůžeme vám s výběrem vhodného zaměstnavatele. Poskytujeme pracovní příležitosti v oboru zdravotnictví. Zajišťujeme pracovní příležitosti v oboru stavebnictví. Nabízíme jedinečné pracovní příležitosti v oblasti výroby. Obsazujeme volná pracovní místa v průmyslovém odvětví. Nabízíme volné pracovní pozice v oblasti administrativy. Získejte u nás vhodné pracovní místo. Zprostředkujeme vám skvělé zaměstnání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAJORA - personální agentura

Zajistíme vám zkušené zaměstnance. V naší firmě můžete využít práci na zkrácené úvazky. Naše agentura vám zajistí odpovídající personál. Našim zaměstnancům nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Vintrová - Mossei Au-pair

Našim klientům pomáháme vybrat vhodné zaměstnance. Můžete se na nás spolehnout v oblasti zajištění zaměstnanců do maloobchodu. V naší nabídce najdete různé typy pracovních úvazků. Našim zaměstnancům nabízíme možnost využít zaměstnanecké benefity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Práce - Zbyněk Kovář

Jsme specialisté na vyhledávání vhodných zaměstnanců. Umožníme vám získat žádoucí zaměstnání. Využijte jedinečné možnosti vybrat si pracovní úvazek podle vašich možností, Našim zaměstnancům nabízíme možnost využít zaměstnanecké benefity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura STUDENT, s.r.o.

Postaráme se vám o zajištění zkušených zaměstnanců. Zajišťujeme komplexní servis v oblasti doporučení vhodného zaměstnavatele. Jsme specialisty v oblasti vyhledávání administrativních pracovníků. Vybíráme vhodné kandidáty pro volná pracovní místa v oblasti prodeje. Rádi vám představíme naši nabídku agenturního zaměstnávání. Naši zaměstnanci se mohou těšit z mnoha výhod zaměstnaneckých benefitů. Naše firma se specializuje na služby zpracování personální agendy. Naše agentura vám zajistí výběr vhodných kandidátů na všechny profese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GAA Agency, s.r.o.

Zajišťujeme různé podnikatelské služby. Nabízíme volná místa v průmyslovém oboru. Využijte jedinečné možnosti vybrat si pracovní úvazek podle vašich možností, Našim zaměstnancům nabízíme možnost využít zaměstnanecké benefity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Advanced Search, s.r.o.

Našim klientům pomáháme vybrat vhodné zaměstnance. Zabýváme se vyhledáváním kandidátů v oblasti administrativy. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku pracovních příležitostí ve výrobě. Poskytneme vám zaměstnání v oboru prodeje. Poskytneme vám odborné informace v rámci PO. V naší firmě můžete pracovat také na flexibilní úvazky. Naše agentura se specializuje na vyhledávání personálu. Seznamte se s naší nabídkou zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Portál práce Kariera.CZ, s.r.o.

Orientujeme se na vyhledání vhodných zaměstnanců. Nabízíme služby pro zaměstnavatele. Vyberte si u nás zaměstnání, kde budete spokojeni. Nabízíme jedinečné pracovní příležitosti. Využijte jedinečné možnosti vybrat si pracovní úvazek podle vašich možností, Naše firma nabízí klientům služby registru volných pracovních míst. Staňte se našimi zaměstnanci a získejte zaměstnanecké benefity. Poskytneme vám odborné informace v rámci PO. Naše firma nabízí zájemcům brigády v různých oborech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grafton Recruitment, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby na trhu práce. Našim klientům pomáháme vybrat vhodné zaměstnance. Nabízíme pracovní místa u prověřených zaměstnavatelů. Hledáme zaměstnance pro naše volná pracovní místa. Pomůžeme vám s výběrem vhodného zaměstnání. V oblasti zprostředkování práce děláme pro své klienty maximum. V rámci poradenství děláme pro své klienty maximum. Našim zaměstnancům nabízíme možnost využít zaměstnanecké benefity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRAGMA personální agentura, s.r.o.

Zaručujeme vám profesionální služby v oblasti hledání zaměstnanců. Vyhledáváme administrativní pracovníky. V naší firmě můžete využít práci na zkrácené úvazky. Náš registr volných pracovních míst je přístupný široké veřejnosti. Seznamte se s naší nabídkou zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku