Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Tyra

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme spolek hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horizonty, občanské sdružení

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Serioznost je naší devizou. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravian LARP

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Přistupujeme k vám ochotně. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Logos Praha

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Přinášíme příležitost k setkávání. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Augusta Sedláčka

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Věnujeme se hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražská společnost pro mezinárodní spolupráci

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naše rady vám v mnohém pomohou. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Vedeme oddíl kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub slovenské kultury

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Svým členům nabízíme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražské sdružení Jednoty českých právníků

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masorti Česká republika

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ShineBean, o. s.

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Nabízíme vám různé poradenské služby. Vaší jistotou je naše serioznost. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku