Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

JuniorMedia Society, obecně prospěšná společnost

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Lex

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lata Brandis Ladies club

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fórum pro integraci - Forint

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKOK - Spolek oborové konference nestátních neziskových organizací

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. K dispozici máme vlastní kuželky. Vzděláváme děti v různých oblastech života. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mladá lvice

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Pro Obnovu Židovského Hřbitova v Libochovicích

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konvergence

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drnholecká chasa o.s.

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Budete překvapeni naší maximální ochotou. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Naši členové rádi hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Sigmunda Freuda

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Uvítáme Vás při společném setkávání. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku