Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ARTom

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Musica Sacra - Jednota na zvelebení církevní hudby na Moravě

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Jednáme s ochotou. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel dětského národopisného souboru Brněnský Valášek, o.s.

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CREDIX infosystems, s.r.o.

Vítejte v našem sdružení lidí. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Umožníme vám pravidelná setkávání. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství Občanské Solidarity

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KULTURA JINAK

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Vítkov pro zřízení expozice totalitních režimů a české státnosti

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Věci řešíme s ochotou. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní koordinační výbor zahraničních Čechů

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Lungta

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Spolehněte se na naše seriózní chování. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dekomunizace

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku