Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Čínský institut Praha

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naši členové mají možnost společného setkávání. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Makedonců a přátel Makedonie v České republice - Makedonska Misla

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Naši členové jsou velmi ochotní. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozvoj

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Kuželky s námi může hrát každý. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IQ Roma servis o.s.

Pořádáme sdružení podobných lidí. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A Basta! o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Nabízíme možnost společného setkávání. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie Českých a Tureckých Studentů

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Naše organizace je velice ochotná. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Niť Ariadnina - pro lidi, kteří se nachází v těžké životní situaci nebo jsou ohrožení sociální exkluzí

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Generace Plus

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Jedině my vám dobře poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub dvojčat a vícečat, o.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se hrají kuželky. Vzděláváme děti zábavnou formou. Členové našeho svazu se orientují na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spektrum preventivních programů pro děti a mládež

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku