Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz diabetiků ČR - Územní organizace Svazu diabetiků ČR Strakonice

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Nabízíme také poradenské služby. Jednou z našich předností je ochota. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BESKYD DZR, o.p.s.

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Zaručíme se za ochotu svých členů. Náš přístup je seriozní. Naše organizace nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace svazu neslyšících a nedoslýchavých v ČR Třebíč

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Našim radám můžete věřit. Spoléháme se na serioznost. Uvítáme Vás při společném setkávání. Sdružujeme všechny neslyšící.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Brno, o.p.s.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus Praha, o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Nabízíme také poradenské služby. Jsme velice seriózní organizací. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Afázie

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alliance Francaise Ostrava

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzejní a vlastivědná společnost v Brně, o.s.

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E-Lingvo

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace folkové, trampské a country hudby

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku