Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obec Baráčníků Uhříněves

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Připravujeme různá zájmová setkávání. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAIROS - kulturní ateliér, o.s.

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení Plzeňsko

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Naše sdružení nabízí i poradenství. Přispíváme k setkávání osob různého ražení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Rokytička

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Přidejte se k našemu folklornímu souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Příbrazský Plaváček

Náš spolek pořádá sdružení lidí. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Naše sdružení nabízí i poradenství. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cimbálová muzika Satina

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Jednáme s každým serózně. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jetelinka

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Seriózní chování je nám vlastní. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Zajímáme se o tradice, o čemž vypovídá mimo jiné náš populární folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovjanky

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Náš folklorní soubor sdružuje všechny zájemce o tuto oblast..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bečvánek

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Družstevník Ploština ve Smolině

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. K dispozici máme i poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku