Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká senologická společnost

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

META - sdružení pacientů se střádavými onemocněními

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Jindřichův Hradec, regionální organizace Unie Roska v ČR

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Nabízíme příležitosti k setkávání. Vše řešíme s ochotou. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub vozíčkářů západočeského regionu

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Nabízíme možnost poradenství. Věci řešíme ochotně. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnutí na ochranu práv duševně nemocných HOPDN

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pořádáme hraní kuželek. Prioritou našeho spolku je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR okresní výbor Hradec Králové

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. U nás se můžete vydovádět při kuželkách. Naše členy obohacujeme také o vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A - Klub Vrchlabí

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. U nás se dočkáte užitečných rad. Seriózní chování je pro nás zásadní. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Start klub Srdíčko - Katovna

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Poradenské centrum

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Aktivně se věnujeme práci s neslyšícími..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku