Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

P.U.L.E.C.E., s.r.o.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Věnujeme se také poradenské činnosti. Naše organizace je velice ochotná. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Consilio, občanské sdružení pro vysokoškolské poradenství

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Nabízíme vám různé poradenské služby. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Vzdělávání je připraveno pro všechny členy. Náš spolek se specializuje na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trast pro ekonomiku a společnost

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Magma

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JuniorMedia Society, obecně prospěšná společnost

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Lex

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lata Brandis Ladies club

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fórum pro integraci - Forint

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKOK - Spolek oborové konference nestátních neziskových organizací

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. K dispozici máme vlastní kuželky. Vzděláváme děti v různých oblastech života. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mladá lvice

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku