Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Parent Project

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro rodinu Hradec Králové o.s.

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Člověk hledá člověka, o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Železné hory

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Vláček

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Spolehněte se na naše cenné rady. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čtrnáctka centrum volného času

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Přinášíme příležitost k setkávání. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dianetické centrum Brno, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škola dětem, o.s.

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Za kopcem

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Pravidelně se společně setkáváme. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmonie - Ing. Rudolf Vondřich

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Jedině my vám dobře poradíme. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Zaměřujeme se na společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku