Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ALT@RT o.s.

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Zveme všechny fanoušky kuželek. Vzděláváme děti v různých oblastech života. Užijte si tanec s naším spolkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace muzeí a galerií České republiky

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Náš spolek se specializuje na vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Artův svět, v.o.s.

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Zaručíme se za ochotu svých členů. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Public Interest Lawyers Association, o.s.

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Ochotu pomoci máme na prvním místě. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky. Naše členy obohacujeme také o vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů, přátel dětí a školy při ZŠ Špičák I

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Naší zásadou je seriozní jednání. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Castrum, o.p.s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Zavítejte na náš tábor. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Zdraví - Humanitární sdružení

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Tradice ČR

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel dětských folklórních souborů Jaro

Vítá vás naše sdružení lidí. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baševi

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Jsme místem pro různá setkávání. U nás se dočkáte užitečných rad. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku