Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Slezská diakonie

Naše společnost je občanským sdružením lidí. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Připravujeme různá zájmová setkávání. Prioritou našeho spolku je serioznost. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Jsme seriozní organizací. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám také zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěstounské rodiny kraje Vysočina

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na rovině

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. U nás můžete realizovat různá setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek. Naši členové ocení také naše vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů při ZŠ Milín

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Iniciujeme společná setkávání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel Střediska Dar o.s.

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kiwanis Club Young Professionals Prostějov, o.s.

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Pospolitost

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Poskytneme vám také poradenství. Přijďte na některá naše setkávání. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská organizace Romské Občanské Sdružení - Sokolov

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fenix Krnov o.s.

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Máme seriozní přístup. Přistupujeme k vám ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku