Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Polární svět

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Na naší serióznosti si zakládáme. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

International Coach Federation - Prague Chapter

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. S námi vás budou kuželky bavit. Naší prioritou je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rada galerií České republiky

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Organizují se u nás společná setkávání. Věci řešíme s ochotou. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh přátel opery Národního divadla

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše sdružení nabízí i poradenství. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obnova golfu Klánovice

Naše společnost je občanským sdružením lidí. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodičovské sdružení Gymnázia Čelákovice, o. s.

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinaři z Rakvic, občanské sdružení

Pořádáme sdružení podobných lidí. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Našim radám můžete věřit. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení římskokatolických věřících v Darkovicích

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zaměřujeme se na seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Vltavan, Purkarec

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Věnujeme se také poradenské činnosti. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Class Acts

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Prvořadá je pro nás serioznost. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku