Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum pro rodinu a sociální péči ve Zlíně

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Důležité pro nás je seriozní jednání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Ochrana nenarozeného života

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Hradec Králové - Středisko rané péče Sluníčko

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Spoléháme se na serioznost. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jerms o.s.

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Uvítáme Vás při společném setkávání. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pomoci rodinám s vícerčaty - Klub dvojčat a vícerčat

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Přinášíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Open Family, o.p.s.

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Poskytujeme poradenství i konzultace. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů ZŠ a MŠ Špindlerův Mlýn

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Thompson Services CZ, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Prioritou našeho spolku je serioznost. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení rodičů a přátel ohrožených a postižených dětí - Pomněnka

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum podpory rodičů Človíček

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku