Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub astmatiků a alergiků Brandýs nad Labem

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. V našem spolku si zakládáme na ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz diabetiků ČR MěO Karviná

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, základní organizace Karolinka

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. Specializujeme se na vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní organizace Svazu diabetiků ČR - Diasport

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Olympia Praha sluchově postižených sportovců

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Na naši serióznost se spolehněte. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Kaleidoskop

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Na naší serióznosti si zakládáme. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Aktivně se věnujeme práci s neslyšícími. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Willík - občanské sdružení rodičů a přátel dětí s Williamsovým syndromem

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus Praha - Sdružení pro péči o duševně nemocné

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek. Vzděláváme děti v různých oblastech života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku