Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Konfederace politických vězňů České republiky

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Naší zásadou je seriozní jednání. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Hojně se věnujeme pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost novořeckých studií, o. s.

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iniciativa občanského bezpečí domova

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ne-Be Společnost pro šíření vlámské a nizozemské kultury

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Naši členové jsou velmi ochotní. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh občanů České republiky vyhnaných v roce 1938 z pohraničí

Pořádáme sdružení podobných lidí. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel beuronského umění

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Nabízíme také poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Z§vůle práva, o.s.

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. U nás naleznete pouze seriozni jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Hallyu Wave, o.s.

Pořádáme sdružení podobných lidí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko rané péče SPRP Brno

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační středisko Mikuláš, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. S námi vás budou kuželky bavit. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku