Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Divadelní spolek Svatopluk, o.s. Benešov

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - městský výbor Ostrava

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Připravujeme různá zájmová setkávání. Máme seriozní přístup. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme. Na vzdělávání je u nás kladen velký důraz..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Podané ruce

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Zabýváme se vzděláváním mladých lidí. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie neslyšících Brno

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme možnost poradenství. Zveme Vás ke společným setkáním. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz mentálně postižených sportovců

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Nabízíme možnost společného setkávání. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro duševní zdraví

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Umožníme vám pravidelná setkávání. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Každý, kdo miluje tenis, si oblíbí činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fit - Ilco ČR

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Umožníme vám pravidelná setkávání. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HELPÍK

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost C-M-T

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízíme možnost společného setkávání. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami, okresní výbor Zlín

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Zaměřujeme se na společná setkávání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. Poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku