Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení - Trianon

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Přijďte si k nám zahrát kuželky. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Kuželky s námi může hrát každý. Náš spolek se specializuje na vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR, ZO Praha 8

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub laryngektomovaných v České republice

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní skupina ČČK Prosek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Pořádáme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aliance českých organizací a žen s rakovinou prsu, o.p.s.

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Sdružujeme všechny hráče kuželek. Náš spolek je určen pro všechny neslyšící..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liga proti rakovině Praha

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Fikais - elektronik

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení onkologických pacientů SOP Arcus - Život

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilco Tábor

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Najdete u nás i poradenství. Přinášíme příležitost k setkávání. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku