Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Novoříšský kulturní spolek

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Vzděláváme děti zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení rodičů při speciálních školách - Kulturní a společenské

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Pořádáme mnohá společná setkávání. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení při nadaci pro život

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Přinášíme příležitost k setkávání. Jednou z našich předností je ochota. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRANSITIONS

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Přistupujeme k vám ochotně. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost 89

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Augusta Sedláčka

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Němců v regionech Liberec, Lužice-Severní Čechy

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost československého opevnění Jeseník

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace víceúčelových ZO - technických sportů a činností, Okresní kolegium, Šumperk

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východočeský letecký archiv

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Uvítáme Vás při společném setkávání. Jednáme jedině seriozně. Ochotou rozhodně nešetříme. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku