Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum pro rodinu Hradec Králové o.s.

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Člověk hledá člověka, o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Železné hory

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Vláček

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Spolehněte se na naše cenné rady. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čtrnáctka centrum volného času

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Přinášíme příležitost k setkávání. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro manželství a rodinu

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M2M

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našich táborech dbáme na dodržování hygienických předpisů. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krebul

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ianus Liberec

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Vzdělávání je připraveno pro všechny členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vozíčkáři ze zámku o.s.

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Specializujeme se na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku