Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení přátel Pardubického kraje

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naše organizace se zabývá i poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Oživení historie obce Dolní Újezd

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hamerský potok o.s.

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzejní společnost ve Valašských Kloboukách

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturně-revoluční obroda Sedlčan

Jsme občanské sdružení lidí. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Záležitosti řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mé město můj život

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Jednou z našich předností je ochota. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOS Souš, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dolní oblast Vítkovice

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Cěsta / Cjesta

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Vše řešíme s ochotou. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Prioritou našeho spolku je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Common Law Society

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. V našem spolku se cvičí japonské bojové umění judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku