Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká kultura, o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Naše instituce nabízí také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jukra o. s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Ochota poradit je pro nás základ. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Pavučinka - Centrum služeb a vzdělávání

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Svým členům nabízíme společné setkávání. Zaručíme Vám serióznost jednání. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení Strážnicka - Veselska - Horňácka

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské folklorní sdružení Šumavánek

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Burianky

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okrašlovací spolek pro Mšeno a okolí, o.s.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Lipina Vracov

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení Lipta Liptál

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Prioritou našeho spolku je serioznost. Jsme vždy ochotni pomoci. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení Kanafaska

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. S každým jednáme seriozně. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku