Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Opavský fotoklub

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KSK Mezouň o.s.

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní služby města Moravská Třebová

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Organizují se u nás společná setkávání. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní Unie Prahy a Středočeského kraje, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Důležité pro nás je seriozní jednání. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

24 o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Jsme velice ochotnou organizací. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklórní soubor Čučoriedky

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Důležité pro nás je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cimbálová muzika Slezan

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cimbálová muzika Ponava

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašský soubor písní a tanců Ovčák

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Jsme tradiční folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Maďarů žijících v českých zemích

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku