Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roska Jablonec nad Nisou, regionální organizace Unie Roska v ČR

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Slibujeme Vám seriózní jednání. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, základní organizace Nový Malín- Zdravotnické sdružení a spolek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Klatovy, regionální organizace Unie Roska v ČR

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu. Zajišťujeme také kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami okresní výbor

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Kutná Hora, regionální organizace Unie Roska v ČR

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Jsme místem pro různá setkávání. Máme seriozní přístup. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v České republice

Naše sdružení je tu pro lidi. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro zdravotně postižené Ústeckého kraje, o.p.s.

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR, Krajská organizace Olomouckého kraje

Zabýváme se sdružením lidí. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost psoriatiků a atopických ekzematiků o.s.

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Nabízíme také poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku