Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Náš Jundrov

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Na naší serióznosti si zakládáme. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3 Duby

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Uvítáme Vás při společném setkávání. Naší zásadou je seriozní jednání. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aurelius, občanské sdružení pivoňského kláštera

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení pro česko-polskou spolupráci Těšínského Slezska

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Nabízíme možnost společného setkávání. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luhačovské Zálesí, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. K dispozici máme vlastní kuželky. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pata Czech Chapter

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Klubové vedení je seriozní. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hroznějovická Dobromysl o. s.

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sečská lilie

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Vladař, o.p.s.

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízené poradenství jistě oceníte. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Vzdělávání dětí je naší prioritou. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Metropolis

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Připravujeme různá zájmová setkávání. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku