Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mateřské centrum Rodinka

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MĚSÍČNÍ HOUPAČKA , o.s.

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Slibujeme Vám seriózní jednání. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kiwanis club Prostějov

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum Routa, o.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Pro všechny nabízíme ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení rodičů a přátel ZŠ a MŠ Zeleneč

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Členové naší organizace jsou velice ochotní. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romské centrum Hodonín

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Jsme místem pro společná setkávání. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mensa České republiky

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dianetické centrum Plzeň, o.s.

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme Vám i poradenství. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krebul, o.s.

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Victoria Regia, centrum pro ženy, o.s.

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku