Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roska Beroun, regionální organizace Unie Roska v ČR

Vítá vás naše sdružení lidí. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek. Naší prioritou je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, základní organizace Mladá Boleslav

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení SMS

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Připravíme poradenství na míru. Záležitosti řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká unie neslyšících

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamma Help - sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu, o. s.

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Věci řešíme s ochotou. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR okresní výbor

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus Vysočina

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Afázie

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FOKUS MLADÁ BOLESLAV - sdružení pro péči o duševně nemocné

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačnimi chorobami v ČR - základní organizace diabetiků Strakonice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Prvořadá je pro nás serioznost. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku