Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Edu Silesia

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Věci řešíme s ochotou. U nás můžete realizovat různá setkávání. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nechte se s námi pohltit kuželkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Za naší budoucnost, o.s.

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Iniciujeme společná setkávání. V našich službách se zabýváme i poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Týmová iniciativa pro místní udržitelný rozvoj

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Neocastri

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Granum

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. U nás můžete realizovat různá setkávání. Zaručíme se za ochotu svých členů. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení obcí a měst Euregio Egrensis

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysočina - Bobrová

Pořádáme sdružení podobných lidí. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Ochotou rozhodně nešetříme. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení stezka Češov - Vysoké Veselí

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. V našem svazu se sdružují hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro výstavbu dálnice D11-A3

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naší zásadou je seriozní jednání. Dále se také zabýváme poradenstvím. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euroregion Nisa - regionální sdružení- Sdružení pro rozvoj regionu

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho sdružení jsou nejen architekti. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku