Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Alma Femina o. s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Progressio o.s.

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Vaší jistotou je naše serioznost. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Vše řešíme ochotně. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chytrá horákyně

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Edu Silesia, o. s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Věřte naší serioznosti. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dianetické centrum Ostrava, o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace rozvojových agentur

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Součástí naší činnosti je také poradenství. Důležité pro nás je seriozní jednání. Přijďte na některá naše setkávání. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Castellum

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. U nás můžete počítat s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro úštěckou synagogu a hřbitov

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Vaší jistotou je naše serioznost. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Voda

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Spoléháme se na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euroregion Silesia - CZ

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku