Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov 2007

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Rodinné centrum Praha

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malé radosti, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitravský grunt občanské sdružení- Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Věci řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské klimatické pobyty, o.p.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Důležité pro nás je seriozní jednání. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Můj domov, občanské sdružení

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Zaručíme se za ochotu svých členů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Dále se také zabýváme poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení SOS dětských vesniček

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Svým členům nabízíme společné setkávání. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro rodinu a sociální péči o.s.

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Serioznost je naší devizou. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum zaHRÁTka

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miminko

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku