Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chmelobrana Žatec - Kulturní a společenské

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. S námi vás budou kuželky bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení ,Přátelé Chvojna

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Přistupujeme k vám ochotně. Organizujeme společná setkávání. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alter Ego - institut pro podporu vzdělanosti

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Lipka Pardubice o.s.

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Přidejte se k nám na hraní kuželek. Naši členové provozují populární folklorní soubor. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tempus ludi, o.s.

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Augusta Sedláčka, pobočka Humpolec

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Spolehněte se na naše seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský národopisný soubor Břeclavánek

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia Cantat Liberec

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Ochota poradit je pro nás základ. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Je pro nás důležitá serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

W sdružení Písek o.s.

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dzogčhen o. s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Na naši serióznost se spolehněte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku