Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina, o.p.s.

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Slunce pro všechny

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel čelistního kloubu

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. - základní organizace Kynšperk nad Ohří

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Využijte naši nabídku na oblíbené tábory, které pořádáme. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami, okresní výbor Třebíč

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Jihlava, regionální organizace Unie Roska v ČR

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Organizují se u nás společná setkávání. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní rada osob se zdravotním postižením České republiky

Pořádáme sdružení podobných lidí. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. Naší prioritou je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum podpory celostní medicíny Empatia

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

o.s. Kyklop CZ

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro pomoc mentálně postiženým - Zdravotnické sdružení a spolek

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Vaší jistotou je naše serioznost. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Nabídneme vám ochotu při každém jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku