Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Osm

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Nabízíme také poradenské služby. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smetanovo hudební sdružení Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Echo Moravia

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní centrum Hlučín

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Jsme místem pro různá setkávání. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel Českých Budějovic

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CIANT - Mezinárodní centrum pro umění a nové technologie v Praze - sdružení pro kulturu

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky. Náš spolek se snaží o vzdělávání svých členů. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Artes Liberales

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Na naší serióznosti si zakládáme. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel Francie

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho sdružení jsou nejen architekti. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Za krásné Karlovarsko

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Věci řešíme ochotně. Získejte naše seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům Gustava Mahlera, Jihlava

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme možnost poradenství. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku