Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Moravská brána

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Radyně- Sdružení pro rozvoj regionu

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Královské horní město Krupka

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení MAKO

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Naučíme Vás i Vaše děti hrát tenis. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace rozvojových agentur

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Buštěhrad sobě

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Obraťte se na naše odborné poradenství. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Chance in Nature - Local Action Group

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Ochotu pomoci máme na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Sdružení Západní Krušnohoří

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Seriózní chování je nám vlastní. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Ochotně spolupracujeme. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podnos

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Poskytneme vám také poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku