Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub bechtěreviků

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Haima České Budějovice, občanské sdružení pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby

Vítá vás naše sdružení lidí. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. základní organizace Bystřice pod Hostýnem

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. Vzděláváme děti zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aragonit

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Oslovte nás i za účelem poradenství. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro péči o duševně nemocné Fokus Vysočina

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Organizujeme společná příjemná setkání. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Svou činnost praktikujeme seriozně. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Jsme sportovní spolek se zaměřením na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Fantastico

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Prvořadá je pro nás serioznost. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR krajský výbor Ústí nad Labem

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. K dispozici máme vlastní kuželky. Zabýváme se vzděláváním mladých lidí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Tulipan- Zdravotnický sdružení a spolek

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Šance - Sdružení rodičů a přátel hematologicky a onkologicky nemocných dětí

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Pardubice, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku