Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. Okresní výbor Sokolov

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Poskytneme vám také poradenství. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek. Prioritou našeho spolku je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s., základní organizace Moravské Budějovice

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni. Náš spolek se snaží o vzdělávání svých členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Záře - sdružení osob s poruchami hybnosti a komunikace

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Zaručíme Vám serióznost jednání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Zabýváme se poradenskými službami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Břeclav, regionální organizace Unie Roska v ČR

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Nabízíme příležitosti k setkávání. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách. Zajišťujeme také kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní unie neslyšících Olomouc

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Poskytujeme servis včetně poradenství. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Prvořadá je pro nás serioznost. Neslyšící najdou své místo v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR, Krajská organizace Olomouckého kraje- Zdravotnické sdružení a spolek

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Těšíme se na Vás na našem táboře. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. V našem sdružení se zaměřujeme na pomoc neslyšícím občanům. V našem sdružení se věnujeme práci s nedoslýchavými..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Ústí nad Orlicí, regionální organizace Unie Roska v ČR

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Vše řešíme s ochotou. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Na vzdělávání je u nás kladen velký důraz..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Záchranný sbor Česká republika - jednotka v Mostě

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. základní organizace Čáslav

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Zaručíme se za ochotu svých členů. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se hrají kuželky. Náš spolek se specializuje na vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku