Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Liberecké romské sdružení, o.s.

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Seriózní chování je nám vlastní. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel Carrosserie Sodomka

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

kontrapunkt

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní spolek Plchovice

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Zaručíme se za ochotu svých členů. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub START-UP, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

o.s. Trinitatis Societas

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Oslovte nás i za účelem poradenství. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení regionu Severovýchodní Čechy

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klatovské folklorní sdružení ŠUMAVA Klatovy

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. U nás můžete realizovat různá setkávání. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZEXPEDITION o.s.

Pořádáme sdružení podobných lidí. Oslovte nás i za účelem poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Ochotou rozhodně nešetříme. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku