Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nadace Okřídlené kolo

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel dětského folklorního souboru Kuřátka Chrudim, o.s.

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Připravujeme různá zájmová setkávání. Je pro vás připraveno i poradenství. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení vlastníků CD

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Iniciujeme společná setkávání. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Creative

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Našim radám můžete věřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení - ženy Velkého Března a Valtířova

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Jsme velice ochotnou organizací. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGNITIO

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Pořádáme mnohá společná setkávání. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sumec

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Polski

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Organizují se u nás společná setkávání. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romské Občanské Sdružení - Karlovy Vary

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cimbálová muzika Antonína Stehlíka, o.s.

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku