Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sagapo - centrum pro mentálně postižené

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamarád - sdružení rodičů a přátel zdravotně postižených dětí a mládeže

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus - sdružení pro péči o duševně nemocné

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství harmonie těla a ducha

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Organizujeme různé tábory. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Duha - Integrace s mentálním postižením

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Přistupujeme k vám ochotně. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro duševní zdraví

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie Roska v ČR

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý. Naší prioritou je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska České Budějovice, regionální organizace Unie Roska v ČR

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus Tábor

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. U nás se dočkáte užitečných rad. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Z našeho tábora se Vašim dětem nebude chtít domů. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. Náš spolek se zabývá především tenisem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku