Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ONKO NIKÉ Krnov - sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Členové naší organizace jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. základní organizace Valašské Meziříčí

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Jednáme jedině seriozně. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. U nás se hrají kuželky. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus Praha - Sdružení pro péči o duševně nemocné

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Vzděláváme děti v různých oblastech života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení SMS

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Je pro nás důležitá serioznost. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace rodičů a přátel dětí nevidomých a slabozrakých v České republice

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamma Help - sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚAMK - Handicapovaných Motoristů Praha

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Svým členům nabízíme společné setkávání. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pacientů s plicní hypertenzí

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Věřte naší serioznosti. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus České Budějovice

Vítá vás naše sdružení lidí. Naše organizace je velice ochotná. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. U nás můžete realizovat různá setkávání. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - základní organizace Koryčany

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Na vzdělávání je u nás kladen velký důraz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku