Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Theatre of Infinity, s.r.o.-sdružení pro rozvoj osobnosti

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Maranatha

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maranatha o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H.E.P.Y. o.s.

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Ochotně organizujeme různá setkání členů. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro zdravý život

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Na naší serióznosti si zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náš Jundrov

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Na naší serióznosti si zakládáme. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3 Duby

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Uvítáme Vás při společném setkávání. Naší zásadou je seriozní jednání. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aurelius, občanské sdružení pivoňského kláštera

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení pro česko-polskou spolupráci Těšínského Slezska

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Nabízíme možnost společného setkávání. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luhačovské Zálesí, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. K dispozici máme vlastní kuželky. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku