Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Bounce Clan

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Vše řešíme ochotně. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská opera Zlín

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše organizace nabízí i poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Proskovice

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Osada Horní Bříza

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR, Krajská organizace Moravskoslezského kraje

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. V našem sdružení se zaměřujeme na pomoc neslyšícím občanům. Naším posláním je práce s nedoslýchavými a snaha usnadnit jim běžný život..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub stomiků Ilco

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Pořádáme mnohá společná setkávání. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie neslyšících Brno

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Turistice se věnujeme opravdu naplno. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Aktivně se věnujeme práci s neslyšícími. Pokud jste milovníkem juda, přidejte se k našemu spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dílna Eliáš

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká Neuropsychofarmakologická Společnost

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Jsme místem pro různá setkávání. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz hemofiliků

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku