Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vodohospodářské sdružení obcí západních Čech

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše rady vám v mnohém pomohou. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Serioznost je u nás prvořadá. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysočina Tourism

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Severočeské sdružení obcí

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se můžete vydovádět při kuželkách. Zabýváme se vzděláváním mladých lidí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPOROP, obecně prospěšná společnost

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Alternativa - 2001

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Nezapomněli jsme ani na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Krajina Dluhonice

Jsme občanské sdružení lidí. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občané pro Evropu

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. S námi získáte i možnost poradenství. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Šluknovsko

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Serioznost je naší devizou. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni. Vzděláváme děti v různých oblastech života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení občanů za zdravý rozvoj Votic

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Jsme seriozní organizací. Ochotný přístup vůči všem členům. Zúčastněte se společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Pejřavák

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Na naší serióznosti si zakládáme. Pravidelně se společně setkáváme. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku