Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Institut politických a ekonomických studií, o.s.

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SIDDHAIKA

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Zaručíme Vám serióznost jednání. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klínovecko - Kulturní a společenské

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miřetický klub žen, o.s.

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Babí léto

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Ochotně spolupracujeme. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Využijte naší nabídky poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace českých filmových klubů - Uherské Hradiště

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Richarda Wagnera v Brně, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Spoléháme se na serioznost. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bartošův soubor písní a tanců

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení Vonička

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Přijeďte se podívat i na náš tábor. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek celníků České republiky

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Naše sdružení nabízí i poradenství. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku