Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Znojemská Beseda

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašské království, s.r.o.

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Zlenice - Sdružení pro ochranu kulturního dědictví - Zlenice

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Pořádáme společná setkávání svých členů. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tvrz Bernartice, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pořádáme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Montserrat

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Přinášíme příležitost k setkávání. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS - Partnerství Moštěnka

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Český ráj - Sdružení pro rozvoj regionu

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Pocidliní ve Sloupně

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Podchlumí

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Nabízíme vám různé poradenské služby. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jánské kameny - Johannisstein

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku