Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz nedoslýchavých a neslyšících ČR, organizace Jablonec nad Nisou

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Využijte naší nabídky poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Ochotně vyhovíme vašim potřebám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká vakcinologická společnost

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Najdete u nás i poradenství. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká liga proti epilepsii

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost chirurgie ruky

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Zabýváme se vzděláváním mladých lidí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost všeobecného lékařství

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká oftalmologická společnost

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Spoléháme se na serioznost. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká gerontologická a geriatrická společnost

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Specializujeme se na oblast poradenství. Jsme místem pro různá setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Rain Man

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub bechtěreviků

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Nabízíme společná setkávání. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR - ZO nedoslýchavých při SNN

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Organizujeme společná setkávání. Jsme zaměření na práci s neslyšícími..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku