Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jetelinka

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Seriózní chování je nám vlastní. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Zajímáme se o tradice, o čemž vypovídá mimo jiné náš populární folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovjanky

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Náš folklorní soubor sdružuje všechny zájemce o tuto oblast..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bečvánek

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Družstevník Ploština ve Smolině

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. K dispozici máme i poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní meditační sdružení Nejvyšší duchovní učitelky Ching Hai

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Pfeiffer

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu

Vítejte v našem sdružení lidí. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Setkávání jsou naší prioritou. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Jsme seriozní organizací. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní komise svědomí

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Nabízíme také poradenské služby. Organizujeme společná setkávání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. U nás můžete se seriózností počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panevropská unie Česka

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charitní domov pro řeholní sestry

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Odpovídáme za serioznost. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Poradenství patří k tomu, co nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku