Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost přátel Slovenska

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní sdružení občanů německé národnosti ČR o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česko-lotyšský klub

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česko-korejská společnost, o.s.

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Také poskytujeme poradenství v oboru. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

eLnadruhou o.s.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno - Domov sv. Markéty pro matky s dětmi v tísni

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V rámci naší organizace můžete poslat své děti i na tábor. Nechte se s námi pohltit kuželkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro rodinu a sociální péči ve Zlíně

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Důležité pro nás je seriozní jednání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Ochrana nenarozeného života

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Hradec Králové - Středisko rané péče Sluníčko

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Spoléháme se na serioznost. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jerms o.s.

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Uvítáme Vás při společném setkávání. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku