Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum pro rodinu Kujebáček, občanské sdružení

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naši členové mají možnost společného setkávání. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laskavé ekosofické společenství Mařenčino podvrší

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost Josepha Haydna

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Nabízíme možnost příjemných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení pro Lounsko-Rakovnicko-Kladenské Podlesí

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Věnujeme se architektuře a všemu, co s ní souvisí. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum ekologického výzkumu a výchovy ve Svatém Janu pod Skalou

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bulharský kulturní klub

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Korejské kulturní centrum, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Poskytujeme poradenství i konzultace. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HB collegium o.s.

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Zabýváme se poradenskými službami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub tanečních souborů Rokytka

Pořádáme sdružení podobných lidí. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. I vy se můžete stát součástí našeho folklorního souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Handrlák

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Jsme velice ochotnou organizací. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku