Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Afázie

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Zabýváme se poradenskými službami. Vaší jistotou je naše serioznost. Zaměřujeme se na společná setkávání. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PZKO - Polský kulturně-osvětový svaz v ČR, místní skupina Jablunkov

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Přistupujeme k vám ochotně. Nabízíme příležitosti k setkávání. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub moravských skladatelů

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel souboru Bystrouška-Bílovice nad Svitavou

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Ochota poradit je pro nás základ. Pořádáme mnohá společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Potichounku

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přítomnost sdružení pro soudobou hudbu

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Nabízíme možnost poradenství. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel Žižkova

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové jsou velmi ochotní. S každým jednáme seriozně. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražská organizace vozíčkářů

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Zabýváme se poradenskými službami. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Memorandum

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek je seriozní. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku