Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Archeos

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Loreto, spolek pro ochranu památek Chebska

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Serioznost je u nás prvořadá. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro Olešnici v Orlických horách

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh přátel Pohádkového domu

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euroregion Labe

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sopka 2007 - Sdružení pro rozvoj regionu

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Archaia Olomouc, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme spolek hráčů kuželek. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Mohelnicko- Sdružení pro rozvoj regionu

Vítá vás naše sdružení lidí. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Nepomucko

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Je pro nás důležitá serioznost. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav archeologické památkové péče severozápadních Čech

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku