Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz ochránců památek

Naše sdružení spojuje lidi. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hýskov - Tady jsem doma

Pořádáme sdružení podobných lidí. Zaměřujeme se na společná setkávání. Odpovídáme za serioznost. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura do města

Podporujeme sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Svou činnost praktikujeme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastenecký poutník

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro ochranu kulturního dědictví - Zlenice

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Jesenický horský spolek

Vítejte v našem sdružení lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. K dispozici máme i poradenství. Členové naší organizace jsou velice ochotní. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Rozkvět zahrady jižních Čech - místní akční skupina

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Klubové vedení je seriozní. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto*Mat, o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národopisný soubor Líšňáci

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Jsme velice seriózní organizací. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Hadasa

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku