Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

International Police Association - sekce České republiky

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naše organizace je velice seriózní. Jedině my vám dobře poradíme. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CREDIX infosystems, s.r.o.

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pro Victus

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Serioznost je naše druhé jméno. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M.E.E.R.R.A.

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Klubové vedení je seriozní. Ochota poradit je pro nás základ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Partnerství měst - občanské sdružení Kosmonosy

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká buiatrická společnost

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čmelák

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Specializujeme se na vzdělávání dětí v určité oblasti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Plumlovských nadšenců, o.s.

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Náš spolek je velice seriózní. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jesenické infocentrum

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Navštivte zájmová setkávání naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro výzkum dějin Znojma o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ochotně přijímáme nové členy. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku