Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Dítě s diabetem

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. U nás můžete se seriózností počítat. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojeďte s námi na tábor. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fond - Janáčkovy Hukvaldy

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Specializujeme se na oblast poradenství. Slibujeme Vám seriózní jednání. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

8D

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme různé tábory. Přidejte se k nám na hraní kuželek. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání. Staňte se členy našeho tenisového klubu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní, vzdělávací a informační centrum městské části Brno-Vinohrady

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Našim radám můžete věřit. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Klubové vedení je seriozní. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československo - čínská společnost

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Na našich setkáváních se jistě zabavíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česko-africká společnost

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Věnujeme se také poradenské činnosti. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Instituto Checo Ibero Americano

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Databáze křesťanských písní

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Věřte naší serioznosti. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Zajišťujeme také různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prospectus, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mladá lvice

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku