Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bludný kámen, o.s.

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Effatha, o.p.s.

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Nabízíme příležitosti k setkávání. Představujeme pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ženský pěvecký sbor Iuventus paedagogica o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut Bohuslava Martinů, o.p.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Je pro nás důležitá serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní klub Českokrumlovská scéna

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S[c]hody

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Náš spolek provozuje úspěšný divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caledonian Club o.s.

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Continuo Pardubice

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Country skupina TENDR

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme také poradenské služby. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Se seriózním chováním u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká píseň Plzeň, o.s.

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku