Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Soubor písní a tanců Vracovjan, o. s.

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Jsme tradiční folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklórní soubor Formánci

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Přijďte na některá naše setkávání. Představujeme folklorní soubor. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. OTEVŘENÝ SPOLEK PRO VŠEJANY A VANOVICE

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Seriózní chování je nám vlastní. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anthroposofická společnost

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nová Akropolis o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro ekonomiku a politiku

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Zveme Vás ke společným setkáním. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mladí křesťanští demokraté

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Sázíme rovněž na poradenství. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Jedině my vám dobře poradíme. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro podporu otevřené společnosti - PASOS

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Uvítáme Vás při společném setkávání. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku