Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kulturní dědictví

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Nabízíme vám různé poradenské služby. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení hradu Nístějky

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Prioritou našeho spolku je serioznost. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Veselý vrch

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozínek o.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Jsme velice ochotnou organizací. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Zabýváme se poradenskými službami. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REGIO PROGRES společnost pro regionální rozvoj a osvětu

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentský fond FF UK

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Specializujeme se na oblast poradenství. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Těšíme se na společné setkávání. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Relaks

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Věnujeme se také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel Jaroslava Foglara

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut Karla Havlíčka Borovského

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Důležité pro nás je seriozní jednání. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Setkávání jsou naší prioritou. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace vizážistů a stylistů České republiky

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Spolehněte se na naše seriózní chování. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku