Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Impuls Třebíč

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme spolek hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škola kávy, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Nabízíme možnost společného setkávání. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Citadela

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Pravidelně se společně setkáváme. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Antonína Švehly

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokrates Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Ochota poradit je pro nás základ. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

O.S. KVH Reichenberg Division

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Musica Viva-hudební akce

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čakra

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Naše organizace se zabývá i poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek přátel Kunětické hory

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Svým členům nabízíme společné setkávání. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SNOWBLADE ACADEMY

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Hokej je hra, která nás baví. Zajistíme Vám prostory na hraní tenisu. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni. V našem sdružení se věnujeme házené. Náš spolek se zabývá především florbalem. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku