Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz neslyšících a nedoslýchavých ČR, Základní organizace v Přerově

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Jsme zde pro všechny neslyšící..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Péče o duševní zdraví - region Pardubice

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Pravidelně se společně setkáváme. Důležité pro nás je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADVAITA, o.s.

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz léčebných lázní České republiky

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Prvořadá je pro nás serioznost. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

občanské sdružení M.O.S.T.

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Specializujeme se na děti a jejich vzdělávání. Jsme hráči kuželek. Vzdělávání je v našem spolku kladeno velmi vysoko. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní skupina PZKO Třanovice

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Křižovatka

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Záležitosti řešíme s ochotou. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hudební nadšenci

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů Montessori

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Hlavní činností našeho spolku je sdružovat rodiče. Soustředíme se na vzdělávání dětí. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pontes

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Těšíme se na společné setkávání. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Seriózní chování je nám vlastní. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku