Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fit - Ilco ČR

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Umožníme vám pravidelná setkávání. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HELPÍK

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost C-M-T

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízíme možnost společného setkávání. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami, okresní výbor Zlín

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Zaměřujeme se na společná setkávání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. Poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost dialyzovaných a transplantovaných nemocných, jejich rodinných příslušníků a přátel dialýzy

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Archa Chantal

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus Praha - Sdružení pro péči o duševně nemocné

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Seriózní chování je pro nás zásadní. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Zajišťujeme také kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva - sdružení na podporu onkologické gynekologie

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

občanské sdružení Neslyšící CZ,o.s.

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání. Aktivně se věnujeme práci s neslyšícími. Naše organizace se zaměřuje na práci s nedoslýchavými. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov svaté Anežky

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Těšíme se na společné setkávání. Připravíme poradenství na míru. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku