Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Naše sdružení je tu pro lidi. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Našemu poradenství můžete důvěřovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rožnov všem

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Navštivte zájmová setkávání naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Jsme odborníci i v poradenství. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Zajišťujeme pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Němců Těšínského Slezska

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Addarová - kulturní spolupráce

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. Užijte si tanec s naším spolkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnské sdružení občanů německé národnosti ČR

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel Slovenska

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní sdružení občanů německé národnosti ČR o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česko-lotyšský klub

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česko-korejská společnost, o.s.

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Také poskytujeme poradenství v oboru. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku