Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Arcus

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek přátel hradu Lukova, o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Naše tábory pořádáme pro všechny, kteří se chtějí skvěle bavit. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MH Centrum, o.p.s.

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní zařízení města Pelhřimova

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Pokud máte rádi judo, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek celníků České republiky

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám. Jsme sportovní spolek, kde se cvičí judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Jsme zde pro všechny fanoušky architektury. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Svatobor

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Serioznost je u nás prvořadá. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Osvětová beseda Drnovice

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myrha

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Naše organizace je velice ochotná. U nás můžete se seriózností počítat. Zajišťujeme také různá setkávání. Najdete u nás i poradenství. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská kulturní zařízení Jeseník - Kulturní a společenské

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se hrají kuželky. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku